Akmerkez Çocuk Festivali 22 Ocakta başlıyor

Etkinlik Tarihi: 22 Ocak - 30 Ocak 2022

Akmerkez Çocuk Festivali, öğrencilerin dört gözle beklediği sömestir tatilinde birbirinden renkli ve eğlenceli etkinliklerle çocukları ağırlamaya hazırlanıyor. 22 – 30 Ocak tarihleri arasında Akmerkez etkinlik alanında ücretsiz olarak gerçekleşecek atölye çalışmaları, söyleşi ve gösterilerin yanı sıra birbirinden renkli hediye stantlarıyla çocuklar, unutulmaz bir sömestir keyfi yaşayacak.
Çocuklar için sömestirin eğlenceli durağı bu sene de Akmerkez olacak. 22 – 30 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilecek Akmerkez Çocuk Festivali ile öğrenciler, dolu dolu ve keyifli bir programın tadını çıkaracak. Öğrenciler Akmerkez etkinlik alanında konumlanan atölyelere katılarak aileleriyle beraber geride kalan yarı yılın yorgunluğunu eğlenerek atma fırsatı yakalayacaklar. Voonka Kids, Kutuda İngilizce, Rawkidsromm, Mimunda, Beyza Menekşe, Haribo, Nostaljik Bakkal, Nostaljik Oyuncakçı, Tarabya Plates, Sihirbazlık Okulu, Maya Kitap ve Kiarafeel markalarının da stantlarıyla yer alacağı Akmerkez Çocuk Festivali’nde minikler kendilerine karne hediyesi seçme imkânı da bulacaklar.
Sanat, doğa ve elbette eğlenceyi odağına alan atölye çalışmalarının yanı sıra pek çok söyleşi ve birbirinden keyifli gösterilerin ücretsiz olarak yer alacağı Akmerkez Çocuk Festivali 4-13 yaş arası çocukların katılımına açık olacak. 


İstanbul Dance Life’dan Hagar Labip ile Çocuklarla Zumba, Ceren Aran ile Hiphop Çocuk Dans, Luzart Art’tan Diren Kartal ile Resim Atölyesi, Tarabya Pilates’ten Togan Kaban ile Anne Çocuk Nefes Terapisi, Voonka Kids Maşa ile Koca Ayı Boyama, Kutuda İngilizce’den Nur Demiray ile Challenge Box, Animo Academy’den Yeşim Salgut ile Akıl ve Zeka Oyunları, Tülay Kıcık ile Hareket ve Spor,  Mehmet Emin Barsbey ile Go (Uzak Doğu Strateji Oyunu) ve Mehmet Rodi Arslan ile Mobil Fotoğrafçılık, Tolga Cuğ ile Enerjik Dans Atölyelerinin yanı sıra Çocuk Gelişimi Uzmanı ve Psikolojik Danışman Ayşim Topuzlu İncesulu ile Ebeveyn Söyleşisi ve Sihirbazlık Okulu’nun Sihirbazlık Gösterisi de 22 - 30 Ocak tarihleri arasında Akmerkez Çocuk Festivali’nde minik katılımcılarını ağırlayacak.

E-Bültene Katıl Etkinliklerden Haberdar Ol...
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ