Marka Kampanyaları

LG LG’den Evlilik Kampanyası
LG, evlilik hazırlığında olan çiftlere özel muhteşem bir kampanya sunuyor. 19 Mart tarihinde başlayacak ve sadece LG Brand Shop’larda geçerli “Evlilik Kampanyası” kapsamında, LG Beyaz Eşya ve TV ürün gruplarından farklı iki ürün alana 1.000 TL, üç farklı
Kampanya Tarihi: 19 Mart - 31 Mart 2021
MediaMarkt MediaMarkt CLUB’ın 3’üncü yaşı indirimlerle kutlanıyor
MediaMarkt Türkiye’nin teknolojiseverlere özel indirimler sunduğu, belirli alışverişlerde de hediye ve indirim çekleri dağıttığı programı Mediamarkt CLUB 3’üncü yaşını indirimlerle kutluyor.
Kampanya Tarihi: 12 Mart - 15 Mart 2021
Colin's KALPLER BİR OLSUN
Gençlerin ve kendini genç hissedenlerin jean odaklı moda markası COLIN’S, Sevgililer Günü’nde mesafeleri aşarak kalpleri buluşturuyor.
Kampanya Tarihi: 03 Şubat - 12 Şubat 2021
Colin's COLIN’S’ten BiP kullanıcılarına 50 TL puan hediye
Gençlerin ve kendini genç hissedenlerin jean odaklı moda markası COLIN’S, Türkiye’nin hızlı ve güvenli mesajlaşma uygulaması BiP ile birlikte moda severleri COLIN’S mağazalarına davet ediyor.
Kampanya Tarihi: 21 Ocak - 01 Mart 2021
Beymen BEKLENEN BÜYÜK BEYMEN İNDİRİMİ BAŞLADI
Dünyaca ünlü moda markalarının 2020 Sonbahar / Kış sezonu ürünlerinde %50’ye varan Büyük Beymen İndirimi başladı.
Kampanya Tarihi: 09 Ocak - 31 Ocak 2021
Teknosa Teknosadan yeni yıla hazırlayan kampanyalar
Teknosa, yeni yıla hayata değer katan teknoloji ürünleriyle girmek ve sevdiklerini uzun ömürlü hediyelerle buluşturmak isteyenlere mağazalarında ve teknosa.com’da cazip fırsatlar ve tüm ürün gruplarında özel indirimler sunuyor.
Kampanya Tarihi: 22 Aralık - 31 Aralık 2020
Boyner BOYNER’DE ŞAHANE İNDİRİMLERLE, ŞAHANE KASIM
Türkiye’nin en sevilen alışveriş adresi Boyner, milyonlarca kişinin yakından takip ettiği “Şahane Kasım” kampanyasını mağazalarında ve boyner.com.tr’de müşterileriyle buluşturuyor.
Kampanya Tarihi: 20 Kasım - 27 Kasım 2020
Teknosa Teknosadan Devasa indirim Fırsatları
Türkiye’nin öncü teknoloji perakendecisi Teknosa, ay sonuna kadar televizyon, notebook, akıllı telefon, elektrikli ev aletleri, kişisel bakım ve aksesuar gibi birçok ürün grubunda özel fırsatlar ve sürpriz indirimler sunuyor.
Kampanya Tarihi: 16 Kasım - 30 Kasım 2020
Yataş Bedding Yataş Bedding’te Geleneksel Değiştirme Kampanyası Başladı
Türkiye’nin uyku ürünlerinde kalite, konfor ve yeni teknoloji denince ilk akla gelen markası Yataş Bedding, Geleneksel Değiştirme Kampanyası ile Ekim ayı boyunca yatak, baza ve başlıklarda net yüzde 30 indirime ek yüzde 10 KDV indirimiyle avantajlı fiyatl
Kampanya Tarihi: 01 Ekim - 31 Ekim 2020
Colin's COLIN’S Jeans Fest Başladı..
COLIN’S’in her yıl heyecanla beklenen global kampanyası COLIN’S Jeans Fest, yeni sezonda sevenlerine bir sürpriz yapıyor. Geçtiğimiz seneler sadece jean pantolon alışverişlerinde geçerli olan COLIN’S Jeans Fest kampanyasına bu sene tüm jean ürünler dahil
Kampanya Tarihi: 10 Eylül - 08 Ekim 2020
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ