Cevahir İstanbul Avm /Shopping Mall

Büyükdere Cd Şişli /İstanbul

Tel: 0212 368 69 00

Cevahir İstanbul Avm /Shopping Mall

Servis Bilgisi Yok Cinemaximum: 0212 380 15 15 Otopark: İlk 3 saat Ücretsiz 3 saat sonrası 15tl başlayarak artarak devam ediyor.. Vale: Vale Hizmeti Yok
Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

İstanbul Cevahir Avm, 6 kata yayılan 280 mağazası ve 2500 araç  kapasiteli kapalı otoparkıyla Türkiye nin ve çevre ülkelerin gözde alışveriş merkezlerinden biridir. İstanbul Cevahir Avm 'de vizyon filmleri, leziz tatlar, muhteşem oyun parkı alanı yeni bir yaşam tarzında bir araya geliyor. 

Atlantis Eğlence Merkezi, İstanbul Cevahir Avm'de 58 bin m2 kapalı alana kurulu, İstanbul'un tek kapalı eğlence merkezi Atlantis, Türkiye'de bir alışveriş merkezinin içinde yer alan ilk eğlence merkezi olma özelliğine sahip. Birbirinden eğlenceli oyun üniteleri, çocukların vazgeçilmez keyfi kukla tiyatrosu ve Türkiye'nin en yeni ve kapsamlı "Sega" oyunlarıyla zenginleştirilen Atlantis Eğlence Merkezi oyunlarına, her geçen gün yenisi ekleniyor.

İstanbul Cevahir Avm Çalışma Saatleri: Atlantis Eğlence Merkezi, pazartesi günleri birinci kat dışında bakım sebebiyle kapalıdır. Diğer günler saat 11.00'den 22.00'ye kadar açıktır.

Fotoğraflarla Cevahir İstanbul Avm /Shopping Mall
Cevahir İstanbul Avm /Shopping Mall'da Bulunan ATM'ler
Cevahir İstanbul Avm /Shopping Mall'ı Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
4,3
Ziyaretçi Yorumları
Sinan Kuanç
Ben Giderim Pizza Ve Soğan Halkası Yerim
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ