AKBATI’DA EKİM AYI DOPDOLU

Etkinlik Tarihi: 17 Ekim - 29 Ekim 2022

Akbatı, gerçekleştirdiği etkinliklerle ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatmayı sürdürüyor. Hem bilgilendirici hem de eğlence dolu Ekim programında her yaştan Akbatı misafirine hitap eden etkinlikler yer alıyor.

Tasarım ürünler Artisan Akbatı’da bir araya geliyor
17-23 Ekim tarihleri arasında birbirinden özel markaların tasarım ürünleri Artisan Akbatı’da misafirlerin beğenisine sunulacak. Yaratıcılık ve el emeğinin ön plana çıkacağı Artisan Akbatı’da Bej Dükkan, Cakan Jewelry, La Perla Design, Magic Candle, Manuqua, Mi Mundo.co, Official Mie, Oyuncak Duvarı, Turcam Kristal ve Yelda’s Crafts en dikkat çekici ürünleri ile yer alacak. 

“Farkında Ol, Fark Et! Hayata Gülümse!” söyleşisi Akbatı’da
21 Ekim Cuma günü Akbatı tüm ziyaretçilerini İsu Liv Hospital Bahçeşehir iş birliği ile gerçekleşecek “Farkında Ol, Fark Et! Hayata Gülümse!” söyleşisine bekliyor. Op. Dr. Tansu Altıntaş’ın özellikle meme sağlığı hakkında bilgiler vereceği söyleşi saat 14:00’te Restoranlar Sokağı girişinde misafirler ile buluşacak.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Akbatı’da kutlanacak
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusu Akbatı’da yaşanacak. Cumhuriyetin 99. yılının kutlanacağı bu özel günde tüm güne yayılacak bando dinletisinin yanı sıra Akbatı önünde Türk bayrağı ve Atatürk portresi drone’lar ile gökyüzüne yükselecek. 
Akbatı 29 Ekim’de tüm misafirlerini marşlar eşliğinde Türk bayrağını hep birlikte dalgalandırmaya davet ediyor.

E-Bültene Katıl Etkinliklerden Haberdar Ol...
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ