Akasya Acıbadem Avm

Çeçen Sk Acıbadem İstanbul

Tel: 0216 325 03 72

Akasya Acıbadem Avm

Servis Bilgisi Yok Cinemaximum: 0216 510 13 96 Otopark: 0-3 Saat ücretsiz, 3-6 saat 15 tl, artarak devam ediyor Vale Bilgisi Yok
Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

AKASYA AVM, 1 HAZİRAN 2020'DE YENİDEN AÇILIYOR...

AkişGyo'dan yapılan açıklamaya göre, Akasya Acıbadem Avm 1 haziran 2020 Pazartesi günü Türkiye'nin korona virüsü ile mücadelesinde elde ettiği başarı  sonrası yeniden açılıyor.

Akasya Acıbadem Avm Türkiye’nin ve dünyanın en beğenilen markalarını misafirleriyle buluşturuyor. Akasya Avm, keyifli alışveriş deneyimi, zengin sosyal yaşam seçenekleri ile metro, metrobüs ve Marmaraya ulaşım kolaylığı ile hem Anadolu Yakası, hem de İstanbul’un en iddialı Avmlerinden.

Akasya Alışveriş Merkezi'nde; cadde alışverişini sevenler için Bağdat Caddesi’nden esinlenilen geniş, ferah ve gün ışığı alan koridorları, İstanbul’un en büyük ve en son teknolojiyle donanımlı LG IMAX Salonu ile birlikte 15 ad. sinema salonu, 10 dönüm Akasya Parkı bünyesinde bulunduruyor.

Dünyanın 1 numaralı çocuk eğlence ve etkinlik alanı KidZania Akasya Acıbadem 'de ! Akasya Acıbadem Avm çocuklar için harika bir mekanı bünyesinde barındırıyor. Kidzania istanbul, 4-14 yaş arası çocuklara eğlenerek öğrenme deneyimi sunmak için, gerçek bir şehir mantığıyla, çocuk ölçeklerinde inşa edilmiş dünyanın ilk uluslararası temalı parkı.

Kidzania Tel: 0850 200 54 39

KSV ile Akasya Acıbadem’de Daha Çok Sanat.  Uluslararası arenada söz sahibi sanatçılar, Türkiye müzik sahnesinin hem genç hem en deneyimli ekipleri İstanbul Kültür Sanat Vakfı’nın danışmanlığında düzenlenen klasik müzik, caz dinletileri ve konserler ile Akasya Acıbadem’de müzikseverlerle buluşacak.

AKASYA AVM NASIL GİDİLİR: 
Metrobüs: Anadolu yakası Uzunçayır istasyonu
Metro: Kadıköy – Kartal Metro hattı Ünalan istasyonu
Otobüs: İETT 202 Bostancı – Taksim otobüsü Uzunçayır durağı
Marmaray: Marmaray Ayrılık Çeşmesi durağından Metro bağlantısı ile Ünalan istasyonu
Araba: E5 Haydarpaşa yönü 4. Km.

Fotoğraflarla Akasya Acıbadem Avm
Akasya Acıbadem Avm'de Bulunan ATM'ler
Akasya Acıbadem Avm'yi Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
4,2
Ziyaretçi Yorumları
İlker
Çok güzel ferah
Nilay Acar
Engelli veya yaşlılar için tekerlekli sandalye hizmeti varmı?
Ahmet Üçler
Telefon almayı düşünüyorum akasyadan alacaktım ücretli park yüzünden gitmekten vazgeçtim müşteri ile dalga geçiliyor
Hayrettın Kahveci
Akasya AVM nin devamlı zıyaretcısıyız. Herhangı bır banka şubenizin olmaması sıze deger kaybettırıyor. Calısan muşteri kitlesi genellikle banka işlemlerini hafta sonları acık şube si olan AVM leri tercih ediyor. YKB veya Garantı Bankası şubesi kurulamazmı ?
Faruk Kaya
Yemek yerleri icerde oturdugumuz halde cok fazla sigara kokuyor. Ozelikle Sutis ve Kahve Dunyasi etrafindaki sigara icilen bolgenin kapisi hep acik tutuldugundan, butun duman iceri geliyor!
isa ARI
Sayın avm yönetimi,
Ben haftada iki kez sinemaya gelen birisiyim.Oto park parasızken sinemadan önce veya sonra alışveriş yapar,yemek yer ayrılırdım;paralı olduktan sonra üç saatlik süre dolduğu için alelacele çıkıyorum.Böylece mağazalar ve restoranların sinema seyircilerinden faydalanmaları mümkün olmuyor.Hiç olmazsa sinema seyircilerine biletlerini göstermeleri şartıyla dört saat ücretsiz yapabilirsiniz.İgileneceğinizi umar,saygılar sunarım.İSA ARI
Ahmet Yılmaz
Otopark'ı ücretli hale geldiğinden beri uzak durduğum AVM. Kriz nedeniyle sinekten yağ çıkarma moduna giriyorsunuz. (Otoparkını hangar gibi geniş bu arada) Alışveriş yapacağım yerde bu tavrı görmek beni rahatsız ediyor. O nedenle haydi güle güle...
Ersoy Eroğlu
Applee ve Abdullah Kiğılı'dan yapacağım alışverişlerim için AVM ye gitmem gerekiyordu medeni bir insan olarak danışmayı arayıp yanımda evcil hayvanım olduğunu söyledim alıp almadıklarını sordum (saat 19:55) yanıt kucağınızda yada çantasında alıyoruz (saat 20:20) kapıda güvenlik evcil hayvan almıyoruz diyor daha önce arayıp sorduğumu söylüyorum ve güvenliğin yanında danışmayı tekrar arıyorum aldığım cevap aynı kucakta yada çantasında alıyoruz ama güvenlik amiri gelip bana yanlış bilgi veriyorlar neden almadığımızı açıklayayım diyor bende ağzıma geleni söyleyim bir daha böyle bir ciddiyetsiz AVM ye gitmemek üzere çıkıyorum .Yorumduz katıksız olayı yazdım yorum sizlerin...
Sümeyra P.
Her gittiğimde keyifli bir şekilde dolaştığım Avm. Avrasya tüneli açıldığından beri çok kolay geliyorum. Allah devletimize zeval vermesin.
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ