Metropol İstanbul Avm

Atatürk Mh Ertuğrul Gazi Sk Metropol İstanbul Sitesi Ataşehir İSTANBUL

Metropol İstanbul Avm

Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

METROPOL İSTANBUL AVM, 30 ağustos 2019da Hizmete açıldı. Sanatın, modanın, dünya mutfağının, aile boyu eğlencenin ve alışverişin buluşma noktası olma amacıyla yola çıkan Metropol İstanbul AVM, 30 Ağustos’ta tüm ziyaretçilerine kapılarını açtı. Açılışı, muhteşem hediyeler ve birbirinden eğlenceli etkinliklerle festivale dönüştüren Metropol İstanbul, birbirinden iddialı marka ve etkinliklerle İstanbul’a yeni bir eğlence anlayışı kazandıracak.

Dasdas Performans Merkezi, Dasdas Mutfak, Inogart, Kronotrop Coffee Bar & Roastery, Midpoint, Cold Stone, Serander Cafe, Komşufırın, The Ambargoes Cafe, Nokta Kırtasiye gibi markalarıyla açılış öncesi ziyaretçilerini ağırlamaya başlayan Metropol İstanbul, barındırdığı diğer markalar ve kapalı alandaki en büyük ve kapsamlı aile eğlence merkezi Hupalupa ile eğlence ve adrenalin seven tüm ziyaretçilerini kucaklıyor.

Metropol İstanbul, Ataşehir’in merkezinde Ataşehir Bulvarı’nın hemen üstünde konumlanan Türkiye’nin en büyük karma kullanım projesi.
800 bin m2 ’den büyük inşaat alanı, 330 metrelik kulesi ve 27 bin m2’lik dev ekranı ile Alışveriş, Lezzet, Moda, Eğlence ve Sanat’ın yeni adresi Metropol İstanbul, Amerika Yeşil Bina Konseyi (USGBC) tarafından geliştirilen LEED (Leadership in Energy and Environmental Design) Core & Shell (CS) derecelendirme sisteminde belirtilmiş çevre şartları ve performansını karşılamak üzere tasarlanmış ve inşa edilmiştir. LEED GOLD sertifikasına sahip projenin yaşam blokları tasarımı RMJM ofisine, AVM tasarımı ise ROY HIGGS INTERNATIONAL ofisine aittir.

Tüm çevreyollarına yaklaşık 10 dakikalık mesafede yer alan Metropol İstanbul,
- 80.000 m2’lik kiralanabilir alanı,
- 250 mağazası,
- 5.000 m2’lik eğlence ve performans alanı,
- Yaklaşık 4.000 araç kapasiteli otoparkı,
- 11.000 m2’ye yayılan çocuk ve genç oyun alanları,
- 1 km uzunluğundaki açık park ve spor alanları, farklı konseptlerde tasarlanan açık ve kapalı avlu, cadde ve sokakları,
- Türk ve dünya mutfağının en seçkin lezzetlerini sunacak olan kafe ve restoranları ile yaşamın yeni merkezi olacak.

Metropol İstanbul, alışverişin yanı sıra tiyatro, konser ve sanat gösterilerinin yapılacağı 5.000 m2’lik performans alanı, en yüksek kalitede hizmet sunacak sineması, Türkiye’nin 11.000 m2’ye yayılan en geniş çocuk-genç ve aile oyun alanları ve 1 km uzunluğunda yeşil alan, park ve spor alanlarının olduğu İstanbul’un ve ülkenin en gözde alışveriş merkezlerinden biri olacak.

Metropol İstanbul Avm’ye Nasıl Gidilir..

İETT
Toplu taşıma araçlarıyla hem Anadolu hem de Avrupa Yaka’sından Metropol İstanbul’a kolayca ulaşabilirsiniz. Metropol İstanbul’a 140 metre uzaklıkta Ataşehir Plazalar İETT durağından geçen otobüsler;

10A- 13- 13AB- 14ŞB- 19E- 8M- 16M- 19M- 256- 

DOLMUŞ
120 metre uzaklıkta Burak Bey durağından geçen sarı dolmuş ve minibüsler;

Kadıköy - Ataşehir
Taksim - Ataşehir
Üsküdar - Ataşehir
Üsküdar – Ferhatpaşa
METRO
Anadolu Yakası’ndan metro ile gelmek isterseniz M4 hattında Yenisahra durağında inebilir, aktarma yaparak Metropol İstanbul’a gelebilirsiniz.

Avrupa Yakası’ndan metro ile gelmek isterseniz Kadıköy veya Üsküdar’a geçtikten sonra aktarma yaparak Metropol İstanbul’a gelebilirsiniz.

Fotoğraflarla Metropol İstanbul Avm
Metropol İstanbul Avm'yi Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
4,2
Ziyaretçi Yorumları
Tufan KARAMUK
Hafta sonu esim ve cocukalrimla gittim gezmeye wcler cok kotu durumdaydi boyle bir yere yakismadi bu wc durumu
Canan Özer Topbaş
Kardeşim bu kuş uçmaz kervan geçmez yere nasıl gidilir Bostancı köprüsünden geçen bir otobüs varmı? Yada diğer AVM lerde olduğu gibi tüketici servisi var mı? Yoksa bu AVM sadece özel arabası oalanlara mı mütailik.
gülşah madan
magazalarin hepsi acilmadan avmyi niye aciyorsunuz ne yemek yiyebildik ne alisveris yapabildik
sese
inditex grubu mağazalarının olmayışı hiç iyi olmamış . Ayrıca mango , hm , ipekyol,twist gibi mağazalar da yok.
SerdarAziz
Metropol Avmyi heyecanla bekliyoruz.
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ