Metropol İstanbul Avm

ADRES Atatürk Mh Ertuğrul Gazi Sk Metropol İstanbul Sitesi Ataşehir İSTANBUL

Metropol İstanbul Avm

Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

METROPOL İSTANBUL AVM YAKINDA AÇILIYOR...

Metropol İstanbul, Ataşehir’in merkezinde Ataşehir Bulvarı’nın hemen üstünde konumlanan Türkiye’nin en büyük karma kullanım projesidir.
800 bin m2 ’den büyük inşaat alanı, 330 metrelik kulesi ve 27 bin m2’lik dev ekranı ile Alışveriş, Lezzet, Moda, Eğlence ve Sanat’ın yeni adresi Metropol İstanbul, 2019 3.Çeyrek’te açılıyor!

Metropol İstanbul, Amerika Yeşil Bina Konseyi (USGBC) tarafından geliştirilen LEED (Leadership in Energy and Environmental Design) Core & Shell (CS) derecelendirme sisteminde belirtilmiş çevre şartları ve performansını karşılamak üzere tasarlanmış ve inşa edilmiştir. LEED GOLD sertifikasına sahip projenin yaşam blokları tasarımı RMJM ofisine, AVM tasarımı ise ROY HIGGS INTERNATIONAL ofisine aittir.

Tüm çevreyollarına yaklaşık 10 dakikalık mesafede yer alan Metropol İstanbul,
- 80.000 m2’lik kiralanabilir alanı,
- 250 mağazası,
- 5.000 m2’lik eğlence ve performans alanı,
- Yaklaşık 4.000 araç kapasiteli otoparkı,
- 11.000 m2’ye yayılan çocuk ve genç oyun alanları,
- 1 km uzunluğundaki açık park ve spor alanları, farklı konseptlerde tasarlanan açık ve kapalı avlu, cadde ve sokakları,
- Türk ve dünya mutfağının en seçkin lezzetlerini sunacak olan kafe ve restoranları ile yaşamın yeni merkezi olacak.

Metropol İstanbul, alışverişin yanı sıra tiyatro, konser ve sanat gösterilerinin yapılacağı 5.000 m2’lik performans alanı, en yüksek kalitede hizmet sunacak sineması, Türkiye’nin 11.000 m2’ye yayılan en geniş çocuk-genç ve aile oyun alanları ve 1 km uzunluğunda yeşil alan, park ve spor alanlarının olduğu İstanbul’un ve ülkenin en gözde alışveriş merkezlerinden biri olacaktır.

İstanbul Anadolu Yakası’nın gözde çekim alanı Ataşehir’in tam kalbinde bulunan Metropol İstanbul, 2019 sonunda açılacak Marmaray ile bağlantılı Göztepe-Ataşehir-Ümraniye metro hattının 2 adet durağına 1.5 km mesafede bulunmaktadır. Ataşehir Bulvarı üzerinde 2019 sonrası hizmete girecek olan tramvay ile Metropol İstanbul’a ulaşım daha kolay olacaktır.

METROPOL AVM KİRALAMA YÖNETİMİ
Telefon    :    0216 455 76 79

Fotoğraflarla Metropol İstanbul Avm
Metropol İstanbul Avm'yi Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
4,5
Ziyaretçi Yorumları
Üyelik Girişi İle Yorum Yapmak İster misiniz?
SerdarAziz
Metropol Avmyi heyecanla bekliyoruz.
© Copyright 2011-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ