Altınyıldız Classics Öğretmenler Günü’nü yıl boyu kutluyor

Kampanya Tarihi: 20 Kasım - 24 Kasım 2022

Altınyıldız Classics, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü sadece bir gün değil, tüm yıl boyunca kutluyor. Tüm öğretmenler Altınyıldız Classics mağazalarında markanın halihazırdaki indirimlerine ek %15 indirim fırsatından yararlanabilecek. 

Erkek modasının öncü markası Altınyıldız Classics, Türkiye’nin geleceğini yetiştiren öğretmenlere özel ve yıl boyunca devam eden bir kampanyaya imza attı.  Eğitim odağıyla pek çok projeyi hayata geçiren marka, Türkiye’nin geleceğini yetiştiren öğretmenler için ekstra indirim fırsatı sunuyor. 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında hayata geçirilen kampanya ile tüm öğretmenler Altınyıldız Classics mağazalarında markanın mevcut indirimlerine ek %15 indirim fırsatından yararlanabilecekler. Kasım’da başlayan öğretmenlere özel bu indirim fırsatı bütün bir yıl boyunca devam edecek. 

Altınyıldız Classics, öğretmenlerin mağazalarda yararlanabileceği indirim fırsatını kolaylıkla kullanabilmeleri için makine öğrenmesi ile ilgili dijital bir çözüm kullanarak sistemin öğretmen meslek grubunu tanımasını sağladı. Bu uygulama ile öğretmenler saniyeler içerisinde sistemden kendilerine özel gönderilen kod ile indirimden faydalanabiliyor. Öğretmenler, mağazada yer alan görseldeki QR’ı okutup sisteme formdaki istenilen bilgileri giriyorlar, sistem kişiye özel indirim kodunu sms ile gönderiyor. 

Öğretmen kimlik kartı ve akademisyen kimliği olan tüm öğretmenlerin yararlanabileceği kampanya, markanın  şıklık ve konfor vadeden modern ve zamansız tasarımlarında tüm yıl boyu geçerli olacak.

Markanın İNDİRİMLERİNİ Haber Ver...
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ