Forum Mersin Avm

Günevler Mh 1 cd No:120/133 Yenişehir Mersin

Tel: 0324 239 10 70

Forum Mersin Avm

Servis Bilgisi Yok Cinemaximum: 0850 878 30 05 Otopark: Ücretsiz Vale: Vale Hizmeti Yok
Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

Akdeniz Bölgesi’nin ilk açıkhava alışveriş merkezi Forum Mersin Avm, Türkiye’nin en büyük limanı ile hızla büyümekte olan Akdeniz sahilinde yer almaktadır. 65.000 m2 alan üzerine kurulu proje, kent merkezinde, merkezden geçen ana ulaşım ağı ve şehri çevreleyen otoyolun kesişme noktasında bulunmaktadır.

Proje konumu itibariyle şehrin her noktasından 20 dakikada kolay bir ulaşım imkanı sunmaktadır. Akdeniz mimarisinin eşsiz özelliklerini yansıtan Forum Mersin’de; açık ve kapalı alanlar bulunmaktadır. Üç katlı olan Forum Mersin’de, Migros, Koçtaş gibi markaların yanısıra, ulusal ve uluslararası pek çok markanın yer aldığı mağazalar, sinema salonları, restoranlar, eğlence alanları ve 2000 araç kapasiteli otopark yer almaktadır.

Forum Mersin Avm'de Bulunan ATM'ler
Forum Mersin Avm'yi Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
4,0
Ziyaretçi Yorumları
ÖZGE
ENERJİSİ ÇOKKK GÜZELL HAYRAN KALDIM :)
CANAN GÜNEŞ
Mersin'nin tek alıs veriş ve eglence merkezi bence ;seckin markalar ve zengin mağaza seçenekleriyle , aradığınız alış veris konforunu bulabileceğiniz, gezerken şık mekanlarında zaman gecirebileceginiz ,birbirinden guzel güncel dekorlarıyla; sevdiklerinizle fotograf cekip anınızı ölümsüzlestirme firsatı sunan, düzenlediği etkinliklerle ,gelen ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatan ,tertemiz bir alıs veris merkezi .
Gizem
Her geldiğimde aradığım bir çok mağazayı buluyor olmaktan ve keyifle vakit geçirdiğim cafelerinden Mersin'de yaşayan biri olarak çok mutluyum. Avm 'ye gösterilen ve misafire verilen özenden ayrıca memnunum. Mersin'e gelip uğramadan gitmeyin derim :)
Aslı
En sevdiğim markaları birarada bulabiliyorum. Alışveriş yaparken keyif aldığım bir avm
GİZEM
ÇOK GÜZEL VE KEYİFLİ BİR AVM. İSTEDİĞİM HERŞEY VAR
Yaşlışair
Şahane bir AVM
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ