Forum Mersin Avm

Günevler Mh 1 cd No:120/133 Yenişehir Mersin

Tel: 0324 239 10 70

Forum Mersin Avm

Servis Bilgisi Yok Cinemaximum: 0850 878 30 05 Otopark: Ücretsiz Vale: Vale Hizmeti Yok
Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

Akdeniz mimarisinin Türk motifleri ve modern unsurlarla harmanlanarak hayata geçirildiği Forum Mersin, 2007 yılının Ekim ayında hizmete girmiştir. 71.500 m2 kiralanabilir alana sahip Forum Mersin’de Migros, Koçtaş, Media Markt’ın yanı sıra ulusal ve uluslararası markaların bulunduğu 206 mağaza, 9 salonlu Cinemaximum sinemaları, restoranlar, kafeler, eğlence alanları ve bowling salonu yer almaktadır. 

Proje konumu itibariyle şehrin her noktasından 20 dakikada kolay bir ulaşım imkanı sunmaktadır. Akdeniz mimarisinin eşsiz özelliklerini yansıtan Forum Mersin’de; Taş sokakları, geniş meydanları, modern köprüleri ile kentin doğal bir parçası gibi tasarlanan Forum Mersin, palmiye ağaçları, tenteleri, küçük su havuzları, sarmaşıkları ve narenciye ağaçlarıyla Mersin’in mimari yapısıyla uyum içerisindedir. Forum Mersin’de açık alışveriş sokağı ve kapalı alışveriş mekânı birbirine bir yaya geçidi ile bağlanmaktadır.

Forum Mersin, 2008 yılında Avrupa gayrimenkul sektörünün en prestijli MAPIC EG Perakende Ödülleri’nde Avrupa’nın en iyi 3 alışveriş merkezi arasına girmiştir. 2009 yılında ICSC tarafından büyük alışveriş merkezleri kategorisinde Avrupa’nın en iyi alışveriş merkezi seçilmiştir. Ayrıca 2010 ICSC’nin Best of the Best kategorisinde Onur Ödülü’nü almıştır.

Forum Mersin Avm'de Bulunan ATM'ler
Forum Mersin Avm'yi Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
4,1
Ziyaretçi Yorumları
Pelin
Bir kendini bilmez yazmış Adana'ya acilsaydi diye doyamamislar adanalilar avmlere ayrıca nova City Mersin'in Erdemli ilçesinde yani şehir dışında yani köyde. Forum avmya gelince güzel evet ama o kadar kalabalık oluyor ki bunaltiyor
Pelin
Bir kendini bilmez yazmış Adana'ya acilsaydi diye doyamamislar adanalilar avmlere ayrıca nova City Mersin'in Erdemli ilçesinde yani şehir dışında yani köyde. Forum avmya gelince güzel evet ama o kadar kalabalık oluyor ki bunaltiyor
ccahitonur2006
Avm güzel ama Mersin değil de Adana'ya açılsa dha iyi olur. Mersine Nova City avm daha iyi oldu henüz avm gezgininde yok ama internet sitesinden bakabilirsiniz.
Gizm
Gezmelere doyamadığım bir yer . Çook iyi :)
ÖZGE
ENERJİSİ ÇOKKK GÜZELL HAYRAN KALDIM :)
CANAN GÜNEŞ
Mersin'nin tek alıs veriş ve eglence merkezi bence ;seckin markalar ve zengin mağaza seçenekleriyle , aradığınız alış veris konforunu bulabileceğiniz, gezerken şık mekanlarında zaman gecirebileceginiz ,birbirinden guzel güncel dekorlarıyla; sevdiklerinizle fotograf cekip anınızı ölümsüzlestirme firsatı sunan, düzenlediği etkinliklerle ,gelen ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatan ,tertemiz bir alıs veris merkezi .
Gizem
Her geldiğimde aradığım bir çok mağazayı buluyor olmaktan ve keyifle vakit geçirdiğim cafelerinden Mersin'de yaşayan biri olarak çok mutluyum. Avm 'ye gösterilen ve misafire verilen özenden ayrıca memnunum. Mersin'e gelip uğramadan gitmeyin derim :)
Aslı
En sevdiğim markaları birarada bulabiliyorum. Alışveriş yaparken keyif aldığım bir avm
GİZEM
ÇOK GÜZEL VE KEYİFLİ BİR AVM. İSTEDİĞİM HERŞEY VAR
Yaşlışair
Şahane bir AVM
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ