Arenapark Avm Restaurant / Cafeler
LOGO MAĞAZA KAT TELEFON FOTO
Alaçatı Muhallebicisi -1. Kat 02124957017
Aslı Börek Zemin 02124957161
Baydöner Zemin 02124710473
Bereket Döner Zemin
Burger King Zemin 02126962393
Coffee Mania Zemin 02124957403
David People -1. Kat 02124709140
Demlik -1. Kat 05322182588
Dilek Pastanesi Zemin 02124725868
Green Salads Zemin 02124957055
Hayal Kahvesi 02124957550
KasapDöner Zemin
Kfc Zemin 4443555
KomşuFırın -1. Kat 08502003064
Köfteci Ramiz Zemin 02126934363
Mado Zemin 02126966236
Özsüt Zemin 02124716600
Pidem Zemin 02124957504
Popeyes Zemin 02126962505
Robert's Coffee Zemin 02126968289
StarBucks Zemin 02124957114
Tavada Tavuk Zemin 02124957383
Usta Dönerci Zemin 05305491861
Yeni Açılan ve Kapanan Restaurant / Cafeleri Bize Yazınız
© Copyright 2011-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ