Toyzz Shop 23 Nisanı özel fırsatlarla kutluyor

Kampanya Tarihi: 09 Nisan - 02 Mayıs 2021

Toyzz Shop, her yaştan çocuk için hem eğlendirici hem de öğretici pek çok oyuncakta, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel indirim fırsatları sunuyor. Avantajlarla dolu kampanyalarına yıl boyunca devam eden Toyzz Shop, aynı zamanda Yapı Kredi World Mobil’e özel, 150 TL ve üzeri alışverişte 30 TL puan hediye ediyor.


23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı bu yıl, pandemi kısıtlamaları kapsamında, evlerimizde kutlanıyor. Türkiye’nin lider oyuncak markası Toyzz Shop, çocukların evde eğlenceli ve kaliteli vakit geçirmelerini sağlayacak, her yaş grubuna uygun onlarca oyuncak seçeneğini avantajlı fiyatlarla sunuyor. Barbie Sonsuz Saç Eğlencesinden L.O.L Konfeti Hediye Sürprizine, Nerf Fortnite SMG-E’den sesli ve ışıklı Robot Flighter’a, Pilsan uzaktan kumandalı akülü arabadan kutu oyunlarına kadar pek çok oyuncak, fırsat dolu indirimlerle çocukları bekliyor.
23 Nisan’a özel kampanya, 9 Nisan-2 Mayıs tarihleri arasında Türkiye'deki tüm Toyzz Shop mağazaları ve www.toyzzshop.com’da geçerli olacak.


World Mobil ile 30 TL puan Toyzz Shop’tan!
Toyzz Shop’un avantajlarla dolu kampanyası Çocuk Bayramı ile sınırlı kalmıyor. Yapı Kredi World ile 16 Nisan – 16 Mayıs tarihleri arasında Toyzz Shop mağazalarından ve www.toyzzshop.com'dan tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes, 30 TL Toyzz Shop puan kazanıyor. Hediye puan, 1 Haziran 2021 tarihine kadar 6 taksit fırsatıyla Toyzz Shop mağazalarında kullanılabilecek. 
 

Toyzz Shop /Online Alışveriş ->>
Markanın İNDİRİMLERİNİ Haber Ver...
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ