Samsung Buzdolapları ve Ankastre Setlerde Ekim Ayına Özel Kampanyalar!...

Kampanya Tarihi: 01 Ekim - 31 Ekim 2019

Samsung Buzdolapları ve Ankastre Setlerde Ekim Ayına Özel Kampanyalar!...

Samsung, Ekim ayında da tüketicilerine özel muhteşem kampanyalar sunmaya devam ediyor. 1 Ekim-31 Ekim tarihleri arasında geçerli olacak iki farklı kampanyada, kampanyaya dahil seçili ürünlerin satın alımında tüketicilere belirli mikrodalga fırınlarda hediye ve indirim seçenekleri sunuluyor.

Samsung yetkili bayilerinden Ekim ayı boyunca satın alınacak seçili buzdolaplarına karşılık mikrodalga fırın hediyesi verilirken, seçili ankastre ürünlerinden üçlü set alanlar ise mikrodalga fırın hediyesi veya ankastre mikrodalga fırında indirim hakkı elde ederek KDV Dahil 499 TL’ye satın alabilecek.

Samsung Online Mağazada’da geçerli olacak olan buzdolabı ve ankastre set kampanyasında, hediye mikrodalga fırın tüketicilere anında gönderiliyor olacak. Ankastre mikrodalga fırın indirim fırsatı ise, yalnızca Samsung yetkili bayilerinde geçerli.

Samsung Electronics, Ekim ayı boyunca üçlü ankastre seti almak isteyenlere de çok cazip fırsatlar sunuyor. Kampanya kapsamında, kampanyaya katılan yetkili Samsung bayilerinden alınacak üçlü ankastre seti (fırın, ocak, davlumbaz) için mikrodalga fırın hediyesi veya ankastre mikrodalga fırın 499 TL fırsatı seçenekleri tüketicileri bekliyor.

Samsung Ürünlerine Gözat /Online Alışveriş Yap-->
Markanın İNDİRİMLERİNİ Haber Ver...
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ