EN GÜZELİNİ HAK EDEN BABALARA PAŞABAHÇE MAĞAZALARI’NDAN ÖZEL HEDİYELER

Kampanya Tarihi: 11 Haziran - 16 Haziran 2019

Hayat En Güzel Hediye” sloganı ile ev ve yaşam alanlarını güzelleştirmeyi amaçlayan Paşabahçe Mağazaları, Babalar Günü’nde sunduğu şık hediye seçenekleri ile göz dolduruyor. ‘Butik’ ürünleriyle zengin hediye alternatifi sunan Paşabahçe Mağazaları, babasını mutlu etmek isteyenlerin işini son derece kolaylaştırıyor.

Bu anlamlı gün için Paşabahçe Mağazaları’nın özel tasarladığı ‘Dünya’ temalı ürünler tam babanıza göre. Harf Devrimi yazı seti, Turkuaz yazı seti, Mimar Sinan yazı seti, Kanuni yazı seti ve Piri Reis yazı seti, el yazısının güzelliğini yaşatmak isteyen babaların favorisi olacak. Seyahat tutkunu babalar için ise Piri Reis dekoratif kum saati, Piri Reis vazo ve Piri Reis tabaklar farklı bir hediye alternatifi oluşturuyor.

Babalar İçin Zamansız Hediyeler
Matematik ve fizik alanına ilgisi olan babalar için sunulan Dekoratif Usturlap, Güneş Taşı, Yıldız Taşı, Güneş Saati dekoratif obje ve Güneş Saati kağıt ağırlığı ofis ve evlerde kullanabilecekleri dikkat çekici seçenekler arasında.

Tavla Tutkunu Babalara; Zeyrek Cam Tavla
“En iyi tavlayı ben oynarım” diyen babalar için iyi bir hediye seçeneği olan, 24 ayar altın, platin ve eskitme boyalar kullanılarak dekorlanan Zeyrek Cam Tavla’nın üzerindeki motifler, etnik ve geometrik desenleri ile tavla meraklısı babaların gönlünü fethediyor.

Farklı Bir Alternatif; Murassa Satranç Takımı
Doğu ve Batı kültürlerinde olduğu gibi, Osmanlı Sarayı’nda da sevilerek oynanan satrançtan yola çıkarak tasarlanan, tamamen el imalatı olan ve tek tek elde şekillendirilen Murassa Satranç Takımı, tepelerinde altın yuvalı kabaşon yakut veya firuze taşları ile dikkat çekici bir hediye seçeneği oluşturuyor.

Tespih Tutkunu Babalar İçin
Camların deseni bülbül gözüne benzetildiği için Çeşm-i Bülbül “Bülbül Gözü” olarak adlandırılan ve geleneksel üretim metodu ile üretilen Çeşm-i Bülbül tespih, tespih kullanan babaların en sevdiği aksesuar olacak.
 

Markanın İNDİRİMLERİNİ Haber Ver...
© Copyright 2011-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ