KidZania İstanbul çocuklara canlı yayında hikayeler okuyacak

Kampanya Tarihi: 16 Mart - 31 Mart 2020

Çocuklar Ülkesi KidZania, çocuklar için eğlenerek öğrenme deneyimini sunmaya sosyal medya hesaplarından devam ediyor. 16 - 31 Mart tarihleri arasında her gün saat 16.00’da en merak edilen çocuk kitapları KidZania İstanbul resmi instagram hesabından canlı yayın aracılığıyla okunacak.

Geçtiğimiz günlerde KidZania İstanbul, T.C. Sağlık Bakanlığı’nın Coronavirus (Covid-19) hakkında aldığı önlemleri ve T.C. Milli Eğitim Bakanlığı’nın eğitim ve öğretime ara verme kararını desteklediğini açıkladı. 31 Mart tarihine kadar eğlenerek öğrenme deneyimine ara veren KidZania İstanbul, resmi instagram hesabından çocuklarla buluşmaya devam ediyor. 

KidZania’nın hak savunucuları Vita, Bache, Chika ve Beebop, çocukları evlerinde yalnız bırakmıyor. KidZania karakterleri, çocukların evde geçirdiği zamanı en iyi şekilde değerlendirmeleri için birbirinden eğlenceli ve öğretici içerikleri sosyal medya hesaplarından paylaşacak. Ayrıca her gün farklı bir hikâye kitabını instagram hesabından canlı yayında okuyacak. Her gün saat 16.00’da başlayacak yayına tüm çocuklar davetli.

Markanın İNDİRİMLERİNİ Haber Ver...
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ