IKEA’nın çocuk ve genç odalarında geçerli indirim fırsatı 19 Ağustos’ta başlıyor!

Kampanya Tarihi: 19 Ağustos - 15 Eylül 2019

Okula dönüş, IKEA ile renkleniyor

IKEA’nın çocuk ve genç odalarında geçerli

indirim fırsatı 19 Ağustos’ta başlıyor!


Okulların açılma zamanının yaklaşmasıyla birlikte, okul çağında çocuğu olan aileler için de hazırlıklarla dolu yepyeni bir dönem başlamış oluyor. İlkokuldan üniversite çağına kadar tüm öğrenciler yeni dönemin heyecanını yaşarken, IKEA da okula dönüş dönemine özel bir kampanyayla, anne babalar için bu dönemi biraz daha kolaylaştırıyor.


Okula yeni başlayanlar için çok çeşitli çalışma masalarından yataklara, küçük metrekareler için çalışma masaları ve gardırop fonksiyonlarını bir arada sunan çözümlere; aynı odayı paylaşan kardeşlerin kendi alanlarını oluşturmalarına fırsat sunan ürünlerden, ayarlanabilir yükseklikleri sayesinde uzun yıllar çocuğunuzun keyifle kullanacağı çalışma masa ve sandalyelerine kadar her zevke uygun, kaliteli ve güzel tasarımlı seçenekler, okula dönüş öncesinde IKEA’da sizleri bekliyor.


IKEA’dan okula dönüş öncesi bütçeleri rahatlatan kampanya
IKEA, bu yıl da okula dönüş döneminde aile bütçelerini rahatlatmak için özel bir kampanya düzenliyor. 19 Ağustos - 15 Eylül tarihleri arasında, çocuk ve genç odasımobilyalarında geçerli olan kampanyada 500 TL üzeri alışverişlerde yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor.
 

Markanın İNDİRİMLERİNİ Haber Ver...
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ