HEMINGTON ASPEN KOLEKSİYONU %50 İNDİRİM FIRSATIYLA

Kampanya Tarihi: 06 Şubat - 29 Şubat 2020

Dünyanın en özel coğrafyalarından, özenle seçilen saf elyaflarla koleksiyonlarına hayat veren smart casual erkek giyim markası Hemington, Colorado’nun Aspen bölgesinin doğal güzelliğinden ve mirasından esinlenerek hazırladığı Aspen Koleksiyonu ile
Kışın soğuk günlerinde tarzınızı tamamlıyor.

El emeği detayların ve zamansız kış desenlerin ağırlıkta olduğu Hemington Aspen Koleksiyonu’nda kaz tüyü ve merino yün montlar, kar desenli atkı ve bereler, alpaka yün ve ipek kaşmirden tasarlanan hırka ve kazaklar, soğuk geçen kış günlerinde tarzından vazgeçemeyenler için tasarlandı. Denim, ekose ve düz tasarımlı gömleklerin yer aldığı Hemington Aspen Koleksiyonu ile kış stiliniz tamamlanıyor.

Yaklaşan soğuk kış günlerine karşı kendinize ve sevdiklerinize hediye edebileceğiniz en özel parçalar Hemington Aspen Koleksiyonu’da %50 indirim fırsatıyla sizleri bekliyor.
Hemington koleksiyonları, Akmerkez AVM, Akasya AVM, Bağdat Caddesi Suadiye, Nişantaşı City's AVM, Mall of İstanbul AVM, Ataköy A Plus AVM, Ankara Armada AVM, Bursa Korupark AVM, İzmir Hilltown AVM, konsept mağazalar ve www.hemington.com.tr sitesinde müşterileriyle buluşuyor.

Markanın İNDİRİMLERİNİ Haber Ver...
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ