Cacharelde Tüm yeni sezon ürünlerinde %30 indirim

Kampanya Tarihi: 24 Nisan - 31 Mayıs 2019

İlkbahar/Yaz 2019 Koleksiyonu için dingin renk tonlarını cesur desenlerle harmanlayan Cacharel, sunduğu güçlü kültürel geçmişi ve baş döndürücü yalın güzelliği ile harika bir yaz destinasyonu olan Lisbon’dan ilham alıyor.

Giyimi bir sanat olarak gören Cacharel, koleksiyonunun geneline hakim yalın havayı Lisbon’un binalarından ve taş dokusundan ilham aldığı allover desenlerle renklendiriyor. Lacivert, siyah, camel, haki, bej ve gri olarak belirlediği sakin ana renkleri; kobalt mavisi, nil yeşili, kiremit gibi yüksek enerjili renklerle kombinleyerek güzel havaların rahatlatıcı atmosferini yaşatan tasarımlar sunuyor. Vitray ve mozaik desenlerine de yer veren Cacharel, birbiriyle uyumlu harmonik desenler tasarlıyor; bu sayede aksesuarlarda yapılacak değişikliklerle farklı stiller arası geçiş yapmayı kolaylaştırıyor.

Stil sahibi bir görünümün konfor hissiyatıyla birleştiğinde oluşan kusursuz uyumu hedefleyen Cacharel, teknolojik tavrı ile her zaman yenilikçi ve hayatı kolaylaştırıcı. Leke tutmayan beyaz kumaştan üretilmiş pantolonların yanı sıra, “cold black” adını verdiği yeni kumaş türü serin tutan pantolonlarla yazın gerekliliklerine cevap oluyor. Cacharel, seyahat sırasında iddialı bir görünüme ulaşmanın en büyük engeli olan ütüleme sorununa çözüm buluyor ve ütü gerektirmeyen non-iron gömlek ve tişörtler tasarlıyor.

Grinin en açık tonundan siyaha kadar uzanan geniş renk yelpazesinde tasarlanan takım elbiseler, kumaş kalitesi ve dikişte sahip oldukları avantaj ile klasiğin asaletini güçlendiriyor. Smart casual kategorisindeki Mix&Match takım elbiseleri ile üst bedeni ve alt bedeni farklı olan erkeklere vücut tiplerine en uygun ürünlerden oluşan bir takım elbise oluşturma şansı veriyor.

Tüm yeni sezon ürünlerinde %30 indirim imkanı sunan Cacharel, giyim sanatını Akdeniz yansımaları ile yorumluyor.

Markanın İNDİRİMLERİNİ Haber Ver...
© Copyright 2011-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ