Boyner’e gelen aşkta kazanıyor

Kampanya Tarihi: 07 Şubat - 16 Şubat 2020

Dünyanın ve Türkiye’nin önemli markalarının seçili koleksiyonlarını bir araya getiren Boyner, kozmetik kategorisinde sevgililerin ayaklarını yerden kesecek muhteşem bir kampanya sunuyor. 16 Şubat tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında Boyner’den yapılacak her 400 TL kozmetik alışverişine anında 100 TL indirim uygulanıyor. Ödemesini Hopi mobil ödeme ile yapanlar bu indirime ek olarak 100 TL değerinde Paracık kazanıyor.

Sevgililer Günü’ne sayılı günler kala bu özel günü daha da keyifli kılmak için sevdiğini mutlu etmek isteyenlerin adresi, zengin bir marka ailesine ve ürün yelpazesine sahip olan Boyner mağazaları oluyor. Büyüleyici kokularıyla parfümler ve diğer kozmetik ürünleri, yılın bu en romantik gününü hem kadınlar hem de erkekler için unutulmaz kılacak hediye seçenekleri arasında yer alıyor.

400 TL kozmetik alışverişine anında 100 TL indirim ve 100 TL değerinde Paracık!
Boyner, kozmetikte en çok tercih edilen ve sevilen markaların güzellik ve kişisel bakım ürünlerinden saç bakımına, cilt yenileyici kremlerinden, makyaj setlerine ve parfümlere kadar dünyaca ünlü 120'den fazla marka ve 10 binden fazla ürünü, Sevgililer Günü’ne özel fırsat ve avantajlarla sunuyor. Boyner’in Sevgililer Günü kampanyasında Boyner ve YKM mağazalarından 16 Şubat tarihine kadar yapılacak her 400 TL kozmetik alışverişine anında 100 TL indirim uygulanırken alışverişini Hopi mobil ödeme ile yapanlar, bu büyük indirime ek olarak 100 TL değerinde Paracık kazanıyor.

Boyner, Sevgililer Günü’ne özel ve unutulmaz bir hediye ile anlam katmak isteyen herkesi mağazalarına ve boyner.com.tr’ye davet ediyor.

Markanın İNDİRİMLERİNİ Haber Ver...
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ