ALTINYILDIZ CLASSICS’TEN ‘BAYRAM’ GİBİ KAMPANYA

Kampanya Tarihi: 01 Ağustos - 30 Ağustos 2019

Erkek giyim sektörünün öncü markası Altınyıldız Classics, 1-30 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştireceği kampanya ile hem hediye almak isteyenler hem de bayram alışverişi yapmak isteyenlere, seçili yazlık ürünlerde yüzde 70’e varan indirim fırsatları sunuyor.
 
Erkek giyim sektörünün öncü markası Altınyıldız Classics, bayramı birbirinden hesaplı kampanya ve indirimlerle karşılıyor. Altınyıldız Classics, 1- 30 Ağustos tarihleri arasında seçili yazlık ürünlerde gerçekleştirdiği kampanya ile erkeklerin bayramda da stillerinden taviz vermemelerini garanti ediyor.
 
Yazın enerjisini yansıtan canlı renk paletleri ve sürprizli detayları ile görünümüne özen gösteren erkekler hem yüzde 70’e varan indirimlerle sezon alışverişlerini tamamlıyor hem de Altınyıldız Classics’in bayrama ve yaza yakışan rengarenk tişörtleri ve şıklığın vazgeçilmezi gömleklerine 49.99 TL’den başlayan fiyatlarla sahip oluyor.  Pantolonlar 59.99 TL’den, hafifletilmiş formlarla tasarlanan ceketler ise 249.99 TL’den başlayan fiyatlarla tarz sahibi görünümü garantiliyor.
 
Şehirden tatile her tarza uygun tasarımlar sunan Altınyıldız Classics’in bayrama özel bir diğer yeni kampanyası ile tarz sahibi erkekler; birinci takım elbiseye 499 TL’ye, ikinci takım elbiseye 299 TL’ye, üçüncü takım elbiseye 199 TL’ye sahip oluyor.

Markanın İNDİRİMLERİNİ Haber Ver...
© Copyright 2011-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ