Vodafone

Menşei: Diğer

Marka Hakkında

Gelirler bakımından dünyanın en büyük uluslararası mobil iletişim şirketlerinden biri olan Vodafone Grubu’nun bünyesinde yer alan Vodafone Türkiye, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun abone tanımına göre, 30 Eylül 2014 itibariyle hizmet sunduğu 20,6 milyon abonesiyle Türkiye’nin ikinci büyük mobil iletişim şirketidir.

Markanın İNDİRİMLERİNİ Haber Ver...

Vodafone AVM Mağazaları

14 Burda Avm
212 Avm /Outlet -2. Kat 02126023266
365 Avm Zemin 03124500044
41 Burda Avm 1. Kat 02623259740
ACity Avm /Outlet Zemin 03123874500
Ada Avm Zemin 02642421516
Agora Antalya /Shopping Mall
Agora İzmir Avm Zemin
Airport Avm /Outlet -1. Kat 02124653806
Akasya Acıbadem Avm -1. Kat 02163660011
Akbatı Avm -1. Kat 02123979397
Akmerkez Avm /Shopping Mall -2. Kat 02122821592
Alanyum Avm /Shopping Mall Zemin 05412071707
Amasya Park Avm 2. Kat 03582180012
Anatolium Ankara Avm Zemin 03123929091
Anatolium Avm Bursa 1. Kat 02242612618
Anatolium Marmara Avm 05458802966
AnderaPark Avm 04845020542
Ankamall Avm -1. Kat 03125411777
Antalya Migros Avm /Shopping Mall 1. Kat
Antares Avm Zemin 03123266227
ArastaPark Avm 1. Kat 05413021097
Arcadium Avm 2. Kat 03122420543
Arenapark Avm -1. Kat 02124957516
ArmoniPark Avm /Outlet -1. Kat 02125809091
Ataköy APlus Avm 1. Kat 02125602324
Atirus Avm Zemin 05497961867
Atlantis Avm 1. Kat 03122555780
Atlaspark Avm -1. Kat 02165420000
Axis istanbul Avm -1. Kat 02128013281
Axis Kağıthane Avm 1. Kat 02126943646
Bendis Avm
Beylikdüzü Migros Avm Zemin 02128524575
Brandium Avm -1. Kat 02164693062
Buyaka Avm -2. Kat 02162907834
Canpark Avm -1. Kat 02162901164
Capacity Avm 1. Kat 02125606361
Capitol Avm 1. Kat 02166512207
Carousel Avm -1. Kat 02125429942
Carrefour Bursa Avm Zemin 02244525047
Cepa Avm 2. Kat 05493879715
Cevahir İstanbul Avm /Shopping Mall 1. Kat 02123800444
Ceylanpark Avm Zemin 04122373837
City Center Outlet -2. Kat 05445977775
Deepo Avm /Outlet Zemin
Deposite Outlet Mall Zemin
Emaar Avm /Shopping Mall 2. Kat 02165100542
Erasta Edirne Avm -1. Kat 05424783939
Ereğli Parksite Avm Zemin 05449616737
Espark Avm -1. Kat 4444542
Fatsa City Avm 2. Kat
Flyinn Avm Zemin 02125742022
Forum Ankara /Outlet Zemin 03125780282
Forum Bornova Zemin 02323437002
Forum Çamlık Avm Zemin 02582151465
Forum Diyarbakır Avm Zemin 04125022513
Forum Erzurum Avm Zemin 044223170542
Forum Gaziantep Avm Zemin 03425011819
Forum istanbul Avm Zemin 05457921781
Forum Kayseri Avm -2. Kat 05423854009
Forum Magnesia Avm Zemin 02363022213
Forum Mersin Avm Zemin 03243315070
Forum Trabzon Avm -1. Kat 04623300097
FTZ Avm 2. Kat 03123593866
Gebze Center Avm -1. Kat 02626441543
Gordion Avm Zemin 03122367778
Hilltown Avm Küçükyalı Zemin 02163300542
Historia Avm -1. Kat 02125324645
İnegöl Avm Bursa Zemin 05425220542
İsfanbul Avm Temapark /Shopping Center Zemin 02123972551
İstinye Park Avm -2. Kat 02123457033
iyaşpark Avm 02462288244
İzmir Park Avm Zemin 02322563555
Kale Center /Outlet Zemin 02126444510
Kanyon Avm -2. Kat 02122590542
Kayseri Park Avm -1. Kat 03522357121
Kaysermall Outlet -1. Kat 05394478888
Kent Meydanı Avm -2. Kat 02242553060
Kent Plaza Avm -1. Kat 05426538842
Kipa Avm Aydın Zemin
Kipa Balçova Avm Zemin 02322782121
Korupark Avm 1. Kat 05442470741
Kozyatağı Carrefour Avm Zemin 02164480221
Kozzy Avm Zemin 02166580022
Kule Site Avm Zemin 03322382042
Kuşadası Avym 02566334020
Laura Avm /Shopping Mall 2. Kat
M1 Adana Avm /Shopping Mall Zemin 03222710205
M1 Gaziantep Avm Zemin 03423288910
M1 Kartal Avm (Yenileniyor) Zemin
Malatya Park Avm 1. Kat 04222121614
Mall of Antalya /Shopping Mall Zemin 05497310351
Mall of istanbul Avm Zemin 02128010507
MaltepePark Avm Zemin 02165151065
Maraş Piazza Avm 1. Kat 05439214646
Margi Avm /Outlet 05452688090
Mark Antalya Avm /Shopping Mall 2. Kat 02422408990
Marka AVM -1. Kat 05422474794
Marmara Forum Avm Zemin 02124666247
Marmara Park Avm Zemin 02128521097
MaviBahçe Avm 2. Kat 05428954133
Metro Corner Avm Dudullu Zemin
Metro Garden Avm -1. Kat 02165100995
Metrocity Avm -2. Kat 02123440373
MetroMall Avm 05425094700
Metropol İstanbul Avm
Metroport Avm Zemin
Meydan istanbul Avm Zemin 02166502542
Meysu Avm /Outlet
Mng Erzurum Avm
Neomarin Avm Zemin 02166701007
Ninova Park Avm -1. Kat 04122373837
Novada Akhisar /Outlet
Novada Ataşehir Avm -2. Kat 05437403940
Novada Edremit Avm Zemin 05535152767
Novada Tokat Avm Zemin 03562120542
Novaland Konya /Outlet 1. Kat 03323241542
Novamall Avm /Shopping Mall -1. Kat
Olimpa Avm Zemin 05425228828
Olivium Avm /Outlet -1. Kat 05425311560
Optimum Adana Avm /Shopping Mall 1. Kat 03223333315
Optimum Ankara /Outlet Zemin 03122810197
Optimum Ataşehir /Outlet -1. Kat 02166641200
Optimum İzmir /Outlet -1. Kat 02325070542
Özdilek Park Antalya /Shopping Mall 2. Kat 02423447710
Özdilek Park istanbul 1. Kat 02122800542
Palerium Avm Erzurum
Palladium Avm Antakya -1. Kat 05444498000
Palladium Avm Ataşehir Zemin 02166631303
PalmCity Mersin Avm Zemin 03243272424
Panora Avm -1. Kat 03124908571
Park 328 Avm Zemin 05432208888
Park Afyon Avm 2. Kat 05439292928
Pelican Mall Avm -1. Kat 05447273434
PerlaVista Avm -1. Kat 02128721543
Piazza Maltepe Avm Zemin 02163770542
Piazza Samsun Avm 3. Kat 03622903404
Podium Avm Ankara Zemin 08504200542
Point Bornova Avm -1. Kat 02325022289
PrimeMall Antakya Avm 1. Kat 03262901098
PrimeMall Gaziantep Avm 2. Kat 05438194448
PrimeMall İskenderun Avm 1. Kat 03266192137
PrimeMall Sivas Avm
Profilo Avm Zemin 02122660157
Sanko Park Avm 2. Kat 03423340035
Serdivan Avm -1. Kat 05393350373
Starcity Avm /Outlet Zemin 02126034500
Sümerpark Avm 02582521152
Symbol Avm 1. Kat 05444744199
Taurus Avm Zemin 03122203542
Tekira Avm Zemin 02822643078
Tepe Nautilus Avm
Teraspark Avm -2. Kat
Terracity Avm /Shopping Mall -1. Kat 05433408524
Trend Arena AVM Zemin
Trump Avm -4. Kat 02122660040
Uniport Avm Ünye 2. Kat 04523330405
Vadistanbul Avm 2. Kat 02122713646
Venezia Mega /Outlet -1. Kat 02128031823
Viaport Asia /Outlet -1. Kat
Viaport Marina /Outlet Zemin 05458802965
WestaLife Avm 1. Kat
Yeşilyurt Avm 3. Kat 03624390550
Yunus Avm -1. Kat
Zafer Plaza Avm 3. Kat 05426590261
© Copyright 2011-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ