Hugo Boss

Menşei: Diğer

Marka Hakkında

Almanya Metzingen merkezli hazır giyim markası olan Hugo Boss erkek ve kadın giyim konusunda yılların verdiği bir uzmanlığa sahiptir. 1924 yılında Hugo Boss tarafından kurulan Premium moda markası kurulduğu ilk zamanlarda üniforma üretimi yaptıktan sonra erkek takım elbiseleri tasarımına geçiş yapmış ve dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Hugo Boss

2000 yılında kadın kıyafetlerini ve 2008 yılında da çocuk kıyafetlerini tasarımlarına ekleyerek her yaştan insanın ihtiyaçlarını karşılayabildiği dünya çapında bir moda markası haline gelmiştir. Günümüzde başta Türkiye olmak üzere 124 ülkede mağazaları bulunmaktadır.

Boss markası olarak da bilinen Hugo Boss kadın ve erkekler için günlük kıyafet tasarımının yanı sıra özel geceler için de kıyafet tasarlamaktadır. Özellikle erkek takım elbise konusunda kurulduğu ilk yıllardan bu yana gelen uzmanlığı sayesinde şıklığın aranılan markası haline gelmiştir. Ürettiği klasik erkek ayakkabıları takım elbiseleri altında her zaman şık ve zarif durup dikkatleri üzerinize çekmektedir.

Özel gecelerde en çok tercih edilen marka Hugo Boss kadın elbiselerinde iddiası korumaya devam etmektedir. Göz alıcı kıyafetler tasarlayan marka siyah elbiselerde şıklığı yakalamak isteyen kadınlar için ilk tercih olmaktadır.

Erkek ve kadın casual kıyafet ve aksesuar konusunda şıklığı elinden bırakmayan Hugo Boss karmaşık ve iddialı seçimler yapmayan kişilerin ilk tercihidir. Rahatlığı ve şıklığı bir arada sunan marka tasarladığı özgün ürünlerle kadın ve erkeklerin ilgisini çekmektedir. Ayrıca kol saati, parfüm ve ayakkabı gibi aksesuarlarda da şık seçimler yapmak isteyenler Premium marka ürünler satan Exxeselection.com‘u ziyaret edebilir.

Hugo Boss AVM Mağazaları

Akasya Acıbadem Avm 1. Kat
Akbatı Avm Zemin
Akmerkez Avm /Shopping Mall Zemin
Capacity Avm Zemin
İstinye Park Avm 1. Kat
Panora Avm Zemin
Terracity Avm /Shopping Mall Zemin
Viaport Asia /Outlet Zemin
Markanın İNDİRİMLERİNİ Haber Ver...
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ