Menşei Ülke: Türkiye

Greyder

Greyder
Greyder
Greyder


Greyder her yeni koleksiyonunda ​en son​ teknolojiler ile daha dayanıklı ayakkabılar üretirken​ modern çizgiler taşıyan ürünlerinde rahatlık, konfor ve dayanıklılığı her zaman ön planda tutuyor.


MARKANIN İNDİRİMLERİNİ HABER VER!

Greyder : Stil sahibi, güçlü ve rahat adımlar!


Bot denilince ilk akla gelen markalar arasında yer alan alan Greyder, tam 60 yıldır hizmet vermektedir. Yerli üretim ayakkabı modelleriyle ''Casual Moda'' kavramını kendisiyle birlikte anılan bir akım oluşturmuştur.


Ayakkabı ve bot tasarımları arasında bulunan %100 deri, su geçirmeyen ve ısı yalıtımlı modelleri ile de iddiasını her geçen gün arttıran Greyder, her sezonda yepyeni ürünlerini kullanıcılarla buluşturmaktadır. Greyder, zorlu hava şartlarında bile şık olunabileceğini kanıtlayan tasarımlarıyla öne çıkmaktadır. Ayakkabı teknolojisinde gelinen en son noktayı standart belirleyen marka, uluslararası piyasadaki varlığını da sürdürmektedir.


Kışlık koleksiyonunda kahverenginin sıcak tonlarının yanı sıra sarı ve siyaha da yer veren Greyder, kıyafetlerinizi kolayca tamamlamanızı sağlayacak parçaları ile tarzınıza güçlü bir dokunuş yapmanıza yardımcı oluyor.


Greyder AVM Mağazaları