Emporio Armani

Menşei: Diğer

Marka Hakkında

Giorgio Armani tarafından 80’li yılların başında kurulan Emporio Armani markası giyim sektörünün öncü markalarından biridir. Ürettiği ürünler ile modaya yön veren Emporio Armani şıklığın ve zarafetin göstergesi olarak kabul edilir.

Emporio Armani

Armani ailesinin ikinci markası olan Giorgio Armani, hazır giyim ve sahne koleksiyonlarına odaklanıp başarıyı sağlamıştır. Trendlere ve modern duruşlara kendini adapte etmekle kalmayıp modaya yön veren duruşuyla dikkat çeken ürünlerin Milan Moda Haftası’nda sergilendiğini de belirtmeliyiz. Emporio Armani genellikle bağımsız karaktere sahip özgürlüğüne düşkün ve şıklığına önem veren kişiler tarafından tercih edilmektedir.

Erkekler ve kadınlar için her tarz kıyafeti kendi özgünlüğü ile tasarlayan Empori Armani Kırmız Halı’nın en çok tercih edilen markalarından birisidir. Kıyafetlerin stil sahibi bir karaktere dönüştüğü Armani markasında özgünlüğe önem verenler için her zaman en şık şekilde tasarlanmış bir kıyafet bulunmaktadır.

Yenilikçi modanın merkezi olan Emporio Armani her yaştan kadın ve erkek için ve günlük stillerinde şıklığı yakalamak isteyenler için en güzel kıyafetlerini tasarlamıştır. Kadınlar için bahardan ilham alınan renklerle oluşturulan günlük kıyafetler hem çok şık hem de çok rahattır. Jean pantolonlardaki işlemeli detaylar en klasik kıyafetleri bile eğlenceli tarzlara dönüştürmeyi başarıyor. Kaliteli ürünler satmayı hedefleyen Exxeselection.com’dan Emporio Armani ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Markanın İNDİRİMLERİNİ Haber Ver...

Emporio Armani AVM Mağazaları

Akasya Acıbadem Avm Zemin 02165104390
Aqua Florya Avm 2. Kat
Korupark Avm 2. Kat 02242418639
© Copyright 2011-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ