Dockers

Menşei: Diğer

Marka Hakkında

Ziylan Grup bünyesinde açılan Dockers, 2003 yılında lisanslı üretim hakkını alarak piyasaya çıkmıştır. Türkiye’de ayakkabı marketi sistemini aşılayan grubun, birçok markası bulunuyor. Bunlardan birisi de Dockers olarak karşımıza çıkıyor. Bayan ayakkabı ve bay ayakkabı modelleriyle tüketicilerin gözlerini alamadığı ürünler tasarlayan firma, terlik alanında da oldukça iddialı. 1500 satış noktası bulunan şirketin 44 ülkeye de satışı bulunuyor. Avrupa’da daha fazla büyümek istemesi üzerine ikonik bir marka olan Dockers, yerli üretim olarak ayakkabı severlerle buluşuyor.

1971 yılında kurulan Ziylan Grup’un taban kalitesi ile de adından sıkça söz ettiriyor. Özellikle dünya çapında bir kaliteye sahip olan taban yapısı; Fransa, Portekiz, Rusya, Ukrayna, İtalya, Romanya, Filistin, Cezayir, Fas ve Ürdün gibi birçok ülkeye ihracat yapıyor. Sektörün liderlerinden olan Dockers bayan ayakkabı ve bayan terlik alanında oldukça iddialı.

YAZIN KENDİ STİLİNİ DOCKERS TERLİK İLE OLUŞTUR!

Kışın ve yağışlı mevsimlerin en aranan parçalarından birisi de dayanıklı ve su geçirmeyen ayakkabı modelleri oluyor. Tam da bu ihtiyaca yanıt veren Dockers, hem kadınlara hem de erkeklere şık ve kaliteli görünmenin yollarını sunuyor. Özel dizaylarıyla terletmeyen modelleriyle size geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor. Kullanıcısını hem enerjik hem de dinamik gösteren Dockers, Markastok sayfasında sizleri bekliyor.

Tasarımların hepsi ayrı bir cool görünüme sahip olmanızı sağlıyor. Kendi stilinize anında uyum sağlayan Dockers bayan terlik ve erkek terlik modellerini sokakta da giyebilmek oldukça rahat oluyor. Doğa yürüyüşleri için özel hazırlanmış bu modeller, trekking meraklılarına da yanıt veriyor. Hem casual giyim de hem de doğa sporlarını yaparken kullanabileceğiniz Dockers bayan ayakkabı ve bayan terlik modelleri dayanıklı malzemesiyle uzun süreli kullanım imkânı yaratıyor.

Sosyal hayatta göz kamaştıran bir görünüm sunan Dockers, kendine güvenen ve rahatlığı ön planda tutmak isteyen kişilere hitap ediyor. Şehir hayatına uyum sağlayabildiği gibi tatilde sahil kenarında plaj terliği olarak da kullanabileceğiniz Dockers modelleri, termo tabanı sayesinde kalitenin adını yansıtıyor. Türkiye’de üretilen Dockers, yaygın bayi ağıyla da tüketicilerine kolay ulaşım imkânı sağlıyor. Ayak sağlığınızı da koruyan Dockers terlik ve ayakkabı modellerini Markastok’tan kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

Ayak sağlığı genelde kadınlar tarafından ihmal edilen bir konu olarak karşımıza çıkarken Dockers bu konu üzerinde titizlikle çalışmış ve ürünlerini buna göre tasarlamış. Vücudun tüm ağırlığını gün boyu taşıyan ayakkabı ya da terlik modelleri, bilinçli bir şekilde seçilmelidir. Her ayak yapısına uyum sağlayan bu modeller, sizin için doğru tercih olacaktır. Malzeme kalitesi ve dokusuyla hemen ayağınızın şeklini alacak ve gün boyu rahatlıkla yürüyebilme imkânını yakalayacaksınız. Birbirinden cezbedici renk seçenekleriyle tüketicilerine ulaşmayı bekleyen bu modeller, amaca yönelik bir tercih oluyor. Her daim sağlıklı ve kaliteli ayakkabı ve terlik modeli sizin için ön planda olmalı. Hem şık hem de sağlıklı bir kullanım için Dockers tercih edebilirsiniz.

En yeni Dockers terlik ve Dockers ayakkabı modelleri arasından bir veya birkaçına sahip olmak istiyorsan Markastok sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Üstelik indirimli fiyatlarımız oldukça cezbedici. Hadi hemen, bir tıkla beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyin ve siparişinizi tamamlayın. Kampanyalarımızı takip etmek isterseniz bizi sosyal medya mecralarından da takip edebilirsiniz.

Markastok; farkı çok, güvende sınırı yok!

Dockers Ürünler

Dockers AVM Mağazaları

AHL Park Avm 1. Kat
Ankamall Avm 2. Kat
Armada Avm 1. Kat
Atlantis Avm
Cepa Avm 1. Kat
Mall of istanbul Avm 1. Kat
Metropol İstanbul Avm Zemin
Nata Vega Avm /Outlet 1. Kat
Markanın İNDİRİMLERİNİ Haber Ver...
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ