YARGICI İLE tropİkal bİr yolculuğa davet

12 Mart 2022

Her sezon dünyanın farklı noktalarından ilham alarak hazırladığı koleksiyonlarla dünya turuna çıkaran YARGICI; İlkbahar-Yaz 2022 sezonunda sizi tropikal bir yolculuğa davet ediyor. Feminen silüetlerin retro dokunuşlarla birleştiği koleksiyonda, birbirinden özel çarpıcı renk ve desen alternatifleri öne çıkıyor.
Seyahat etmeyi bir yaşam stili haline getiren YARGICI kadını, İlkbahar-Yaz 2022 sezonunda zamansız ve şık tasarımlarla keşfine devam ediyor. Renklerin ve desenlerin getirdiği yüksek enerjiyle bir o kadar da feminen detaylar içeren yeni koleksiyonda; tarz sahibi YARGICI, rotasını sıcak iklimlere çeviriyor. Soğuk kış aylarından sonra içindeki yükselen enerjiye eşlik edecek koleksiyon enerji dolu bir stil ve rahatlık ediyor.

Stillerde Tropikal Esinti
Geniş renk yelpazesi, güçlü desen ve işleme detaylarıyla koleksiyon sıcak bir yolculuğa çıkarıyor. Floral ve geometrik detaylara sahip elbiseler; çarpıcı grafik ve desenlere sahip gömlek, bluz ve pantolanlar; canlı renklerdeki trikolar ve yelekler; doğal kumaşlar ve özel kesimlerle daha sofistike ve şık bir görünüm sergiliyor.  Brezilya’nın renkli dünyasından ilham alınarak tasarlanan koleksiyonun öne çıkan modellerindeki kırmızı, yeşil, sarı, mavi gibi ana renkler stillerde tropikal etkiyi hissettiriyor. Bu ilhamla ortaya çıkan koleksiyondaki, desenli pantolon, gömlek ve bluzler,  desen/desen kombinleri olarak karşımıza çıkacak. Açık tonlardaki; elbise, pantolon, şort ve gömlekler ise kolay kombin imkanı sayesinde mevsimin kurtarıcı parçalarından olacak.
İlkbahar-Yaz 2022 sezonunda Beachwear Koleksiyonu da, feminen ve iddialı tasarımlar; şaşırtıcı renk ve detaylarıyla sahillerde öne çıkacak. Floral ve dikkat çeken büyük desenlerin hakim olduğu koleksiyondaki mayo, bikini ve pareolar gündüz sahillerde, akşam özel davetlerde YARGICI kadının vazgeçilmezlerinden olacak. 

Şıklığın En Önemli Tamamlayıcı Unsuru: Aksesuar
Koleksiyonda şıklığın önemli tamamlayıcısı ise Aksesuar, Ayakkabı ve Çanta Koleksiyonu. Aksesuarda, boncuklar, doğal taşlar, işlemeler, deriler; çantada, hasırlar, ketenler ve örgüler; ayakkabıda, deri sandaletler, espadriller, topuklular koleksiyon felsefesini yansıtan ürünler olarak ön plana çıkıyor.  Plajdan şehir sokaklarına ve özel gün kombinlerine kadar fonksiyonel kullanım imkanın sunulduğu koleksiyonda, aksesuarlar enerjik görünümleri destekler nitelikte tasarlandı.

El İşi Dekorasyon Ürünleri Yaşam Alanlarının Vazgeçilmezi Olacak
Her sezon genişleyen dekorasyon koleksiyonu ile bir yaşam biçimi sunan YARGICI, yeni sezonun ruhunu Homeworks koleksiyonuna da yansıtıyor. Dünyanın farklı bölgelerinden özenle seçilen ürünlerle oluşturulan Dekorasyon Koleksiyonu’nun da öne çıkan el işi hasır sepetler, koltuklar ve süsler, terra cotta küpler yaşam alanlarınızı zenginleştirecek.
YARGICI bu sezonda, zamansız ve şık tasarımlarıyla gardıroplarınızdan yaşam alanlarınıza kadar sıcak bir dokunuş yapacak.
 

© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ