VISTA ALGERA ATLANTIS’İN YENİ KOLEKSİYONU BEYMEN HOME’LARDA

26 Mart 2019

VISTA ALGERA ATLANTIS’İN

YENİ KOLEKSİYONU BEYMEN HOME’LARDA

Dünyaca ünlü moda ve dekorasyon markalarının en özel tasarımlarıyla yaşam alanlarınızı güzelleştiren BEYMEN Home, Portekizli porselen ustası Vista Algera Atlantis’in sofistike detayları sanatsal desenlerle buluşturduğu koleksiyonları ile yeni sezonda da sunumlarınıza sofistike bir dokunuş katıyor.

Başta Holywood yıldızları olmak üzere modaseverlerin gözdesi Oscar De La Renta’nın tasarladığı Vista Algera Atlantis Coralina serisi, göz alıcı renk ve desenleriyle sofralara bahar havası getiriyor.

 

 

Fransız tasarımcı Christian Lacroix işbirliği ile hazırlanan Vista Algera Atlantis Sol Y Sambra Koleksiyonu ise altın, platin, siyah ve beyaz kontrastlardaki özgür grafik desenleriyle sunumlarınıza şıklık katıyor.

Geleneksel motifleri modern detaylarla buluşturan Vista Algera Atlantis Cannaregio serisi benzersiz sofralar vaadederken; yalın tasarımlarıyla dikkat çeken Vista Algera Atlantis Maya Koleksiyonu, incelikli kabartma tekniği ve geometrik motifleriyle markanın ikonik çizgisini sofralarınıza taşıyor.

Vista Algera Atlantis’in
en yeni koleksiyonları BEYMEN Home Zorlu Center, BEYMEN Home İstinyePark, BEYMEN Home Suadiye’de ve beymen.com adresinde satışa sunuluyor.

 

                                                                                 

© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ