Tchibo ile spor dolu bir sonbahar

29 Ekim 2018

Tchibo sonbaharı yeni bir spor koleksiyonuyla karşılıyor. Sonbaharın tüm hava şartlarına meydan okuyan teknik özelliklere sahip koleksiyonda; rahat kesimli termal pantolonlar ve koşu taytları, koşu montları ve tişörtlerin yanı sıra karanlıkta bile özgürce spor yapmayı sağlayan reflektör baskılar ve giyilebilir teknoloji kategorisinde LED Alın Lambası gibi fonksiyonel ürünler yer alıyor.

Tchibo’da spor ve koşu aşkı sonbahar günlerinde de tüm coşkusuyla devam ediyor. Fonksiyonel ürünleriyle bilinen Tchibo’nun yeni spor koleksiyonu; yağmur, rüzgâr, soğuk ve karanlık gibi spor yapmanın önüne geçebilecek tüm engelleri kaldırıyor. Tchibo spor kıyafetleri, akıllı termal teknolojisi, reflektör detayları ve su geçirmeyen yapısı sayesinde olumsuz hava şartlarında da sporseverlere eşlik ediyor. Ayrıca ürünlerdeki son moda trendlerine uygun renk detayları, şıklığına önem veren sporseverlere hitap ediyor.

Hem kadınlar hem de erkekler için pek çok seçenek var

Koleksiyonda erkekler için; sıcak tutan rahat kesimli termal pantolonlar, rüzgâr korumalı koşu montları, kapüşonlu polar montlar, kapüşonlu termal koşu tişörtleri, uzun kollu fonksiyonel tişörtler öne çıkıyor. Kadınlar için de sonbahar sporunun olmazsa olmaz giysileri sunuluyor. Termal koşu taytları, spor taytlar, fonksiyonel spor montları, rüzgâr korumalı koşu montları, kapüşonlu termal koşu tişörtleri, spor büstiyerler, rüzgâr korumalı saç bandları ve termal yelekler kadın spor ürünlerinden sadece bazıları… Ayrıca çift taraflı termal bereler ve destekli spor çorapları hem kadınların hem de erkeklerin beğenisine sunuluyor.

Giyilebilir spor teknolojileri

Tchibo spor koleksiyonunda, giyilebilir teknolojiler kategorisine giren ürünler de yer alıyor. 3 ışık kademeli LED Alın Lambası, gece koşan sporseverlerin karanlık bölgelerde önünü görebilmesini sağlıyor. Yine gece spor yapanların karanlıkta daha iyi görünürlük kazanmaları için taytlarda, pantolonlarda ve montlarda reflektör baskılar dikkat çekiyor. Tehlike durumunda yüksek alarm tonu özelliği bulunan “alarmlı bileklik”, sporseverlerin güvenlik duygusunu artırıyor. Dokunmatik rüzgâr korumalı eldiven ile dokunmatik ekrana sahip akıllı mobil cihazlar rahatlıkla kullanılabiliyor. Koşarken müzik dinlemekten vazgeçemeyenler için de Bluetooth® Stereo Kulak İçi Kulaklık sunuluyor.

© Copyright 2011-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ