29 Mart 2017

Sport in Street ile Herkes Bahar Renklerinin Etkisi Altında


Sport in Street ile Herkes Bahar Renklerinin Etkisi Altında

Koleksiyonunda kadın, erkek ve çocuklar için onlarca çeşit yer alan Sport in Street, sezon trendlerini yakından takip edenlerin ve rahatlığına önem verenlerin şehir yaşamında rahatlıkla kullanabileceği alternatifler sunuyor.

Tek renk modellerin ön plana çıktığı yeni sezonun favori rengi ise yine beyaz… Her tarz kıyafetin altında şık bir görünüm sağlayan beyaz sneakerlar, bu ilkbahar yaz sezonunda da sokakları hakimiyeti altına alacak. Taban teknolojileri de bu sezonun öne çıkanları arasında yer alıyor ve bahar renkleri ile birleşiyor.

 

Tabanlarda ve bağcıklarda renkli detayların sıklıkla kullanıldığı yeni sezon sneakerlarda, pastel tonlar da çok kullanılan renkler arasında yer alıyor. Sezonun en hit trendlerinden denim detaylar da sneaker modellerinde kendine yer buluyor. Nefes alan aqua modeller ise yaz mevsiminin favorisi olacak gibi duruyor.

Her yaşa ve her tarza hitap eden birçok model ve renk seçeneğindeki sneaker modellerini bir arada bulabileceğiniz Sport in Street mağazalarında; Nike, Adidas, Kinetix, Lumberjack, Puma, Reebok, Dockers by Gerli, Hummel, Skechers gibi kendi kategorisindeki lider markaların sneaker modelleri de sizleri bekliyor.

 

Sport in Street’in sneaker ve performans ayakkabı modellerini daha yakından görebilmek için Sport in Street mağazalarını veya sportinstreet.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.