30 Ekim 2017

PAŞABAHÇE MAĞAZALARI’NDA "VARSIN YAPRAKLAR SARARSIN” KONSEPTİ


PAŞABAHÇE MAĞAZALARI’NDA "VARSIN YAPRAKLAR SARARSIN” KONSEPTİ

PAŞABAHÇE MAĞAZALARI’NDA "VARSIN YAPRAKLAR SARARSIN” KONSEPTİ

Ev ve yaşama dair binlerce fikir sunan Paşabahçe Mağazaları, yepyeni sezon ürünleri ile sonbahar ve kış aylarında evinize keyif katmaya devam ediyor.

Paşabahçe Mağazaları, herkesin evinde daha fazla zaman geçirmeyi tercih ettiği sonbahar ve kış aylarında geçirilen vakitleri keyifli hale getirecek yeni sezon ürünlerini müşterilerinin beğenisine sundu.

“Varsın Yapraklar Sararsın; Hediyeler Gönülden Kopsun Gönül Alsın” sloganıyla sonbaharı karşılayan Paşabahçe Mağazaları’nda sonbahar-kış temasına uygun ürünler raflardaki yerini aldı.

Opal gri, lacivert ve mercan renklerinden oluşan el imalatı yeni ürünleriyle sonbaharı karşılayan Paşabahçe Mağazaları’nda vazolardan kaselere, mumluklardan dekoratif minderlere kadar evinizi güzelleştirecek yüzlerce yeni ürün alternatifi bulunuyor.

 

Paşabahçe Mağazaları; alışılagelmiş ürünlerinin yanı sıra son yıllarda mağazalarında satışa sunduğu sehpa ve metal raf üniteleri ile de ev yaşamının her alanına keyif katmayı sürdürüyor. Yeni ve modern sehpa modelleri dekorasyonda farklı bir tarz arayanlar için ideal bir seçenek oluşturuyor. Özgün modeller arayan tüketiciler; her yerde bulunamayacak farklı sehpa ve raf ünite seçenekleri için pasabahcemagazalari.com sitesini de ziyaret edebilirler.

Yaklaşan kış aylarında evinde daha çok misafir ağırlamak isteyenler için yeni çay ve kahve takımları; seramik kase setleri de seçenekler arasında. Sadece Paşabahçe Mağazaları’nda bulabileceğiniz Gül 6’lı çay seti 155 TL iken; Stripes Stoneware 4’lü kase seti ise sadece 54,50TL’den misafirlerine farklı ikramlarda bulunmak isteyenleri bekliyor.