06 Nisan 2017

ENGLISH HOME’un İLKBAHAR YAZ KOLEKSİYONU “PASTEL LOVERS” SİZLERLE


ENGLISH HOME’un İLKBAHAR YAZ KOLEKSİYONU “PASTEL LOVERS” SİZLERLE

ENGLISH HOME’un İLKBAHAR YAZ KOLEKSİYONU

“PASTEL LOVERS” SİZLERLE

Sezonunun renk ve desen trendlerini ulaşılabilir fiyatlarla yaşam alanlarına taşıyarak ev tekstili ve dekorasyonunda vazgeçilmez olan English Home merakla beklenen 2017 İlkbahar-Yaz koleksiyonunu müşterilerinin beğenilerine sundu.

English Home tarzının genç ve zaman zaman çocuksu bir bakış açısıyla ele alındığı tema pastel renklerin verdiği pozitif görünüm, kullanılan çiçekli ya da şeker ve donut desenleriyle arttırılıyor.

“Pastel Lovers” temasında yeni eğilimlerin etkisi; gökyüzü ve uzaya dair motiflerin kullanımı ile gerçekleşiyor. Bulut, yıldız ağırlıklı motifleri gökkuşağı, güneş de destekliyor. Çocuk gruplarda, özellikle erkek için astronot, uzay aracı gibi desenler bolca seçili.

 

 

Daha üst yaş grupları veya floral desenleri tercih edenler için klasik gül kombinasyonları yanında şakayık çiçeği de motif ve katmerli etkisiyle fırfırlarda esin kaynağı oluyor. Çiçek desenleri gökyüzü fon etkisiyle mavi- mint zeminler üzerinde tasarlanıyor.

“Pastel lovers” koleksiyonunda bolca gördüğümüz bir diğer desen ise “Kediler”

Son dönemde hem sosyal medyada çok paylaşılan görsel ve videolarıyla, ve ünlü kedi sahipleri nedeniyle gündemi meşgul eden kediler, bu temada karşımıza çıkıyor.

İlkbaharın renklerini yaşam alanlarına taşımak isteyenler için:

“Pastel Lovers” koleksiyonunda kullanılan; pembe, mint, sarı, yeşil, mavi ve mercan renkleri ise yaşam alanlarınıza ilkbaharı taşıyor.

 

Sınırlı sayıda üretilen tema ürünlerine ulaşmak için; 300’ü aşkın mağazasından size en yakın olanını ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz English Home online mağazasına ulaşabilir, kolaylıkla alışveriş yapabilirsiniz.