20 Mayıs 2018

ENGLISH HOME İLE YAZ EVLERİNİZİ HAZIRLAYIN!


ENGLISH HOME İLE YAZ EVLERİNİZİ HAZIRLAYIN!

MARİN TEMASININ, MİNİMAL İSKANDİNAV ETKİSİYLE BİRLİKTE TASARLANAN 2018 YAZ KOLEKSİYONU “OCEAN TREASURES” TÜM MAĞAZALARINDA VE ONLINE’DA!

Her mevsime uygun kendi tasarım diliyle trendleri yorumlayan English Home, “Ocean Treasures” koleksiyonu ile yaşam alanlarınıza denizi, yazın güzelliklerini taşıyor.

English Home yaz 2018

English Home’un yeni koleksiyonuna ilham verenler; İskandinav okyanus kıyılarının aşınmış taşları, deniz kabukları, kuş tüyleri, süngerler ve çevre duyarlılığının simgelerinden olan kaplumbağalar, kendine özgün desen ve formlarıyla ön planda yer alıyor. Ayrıca inci ve sedef burada da okyanustan gelen hazineler olarak karşımıza sıkça çıkıyor.

Mavi ve beyazın yalın birlikteliği;

Yatak odasından banyolara, aksesuarlardan kırlentlere, mavi ve beyaz tonlarının yalın birlikteliğine bu koleksiyonda şahitlik yapıyoruz.Balık figürleri ile bone china kahve fincanları, servis tabakları ve cam bardaklar, mutlu yaz köşelerinizi oluşturmanız için size fırsat tanıyor.

english home yaz 2018

Özel indirimli fiyatlarıyla “Ocean Treasures” koleksiyonunu tüm English Home mağazalarında keşfedebilir, dilerseniz mobil uygulamasından ve online mağazasından kapıda ödeme ve mağazadan iade seçenekleriyle alışveriş yapabilirsiniz.