03 Haziran 2017

Denizin mavisi yaşam alanlarına tazelik katıyor


Denizin mavisi yaşam alanlarına tazelik katıyor

Crate and Barrel’da gökyüzünün huzur veren rengi maviyi, sadeliğin rengi beyazla tamamlıyor.

İstanbul, Haziran 2017 – Yaşamın her alanına keyif ve mutluluk katan Crate and Barrel’da bu sezon mavi ve beyaz tasarımlar öne çıkıyor. Crate and Barrel, bu ikilinin enerjisini dilediğiniz şekilde yaşam alanlarına taşımanız ve evlerinizi yaza hazırlamanız için ilham kaynağı oluyor.

create and barrel denizin renkleri

Mavi ve beyazın klasikleşen uyumu Crate and Barrel’da yeniden yorumlanıyor

Yazlık yaşam alanlarının vazgeçilmez tamamlayıcısı Crate and Barrel’da bu sezon renk ve doku birliktelikleri tüm yaşam alanlarına keyif katarken, beyazın mavi ile uyumu ön plana çıkıyor. Crate and Barrel’ın geniş ürün yelpazesinde, ferah alanlar yaratan rahat kanepelerin ve yemek odası takımlarının yanı sıra, mutfaklar için de şık ve ilham veren alternatifler bulunuyor.

create and barrel denizin renkleri02

Salonlarınıza mavi ve beyazın uyumunu taşımak için desenleri ile göz dolduran yastıklardan, kanepe ve sehpalara kadar farklı tasarımlara sahip Crate and Barrel, yaşam alanlarınızın dekorasyonu tamamlamak için ise farklı birçok aydınlatma alternatifini ve aksesuarları bir çatı altında sunuyor. Renklerin uyumunu mutfaklara ve sofralara taşımak için sayısız seçenek ve yatak odaları için de şıklık ve zarafeti bir arada sunan alternatiflerin yer aldığı Crate and Barrel ile yaşam alanlarınız yaza hazırlanıyor.

create and barrel denizin renkleri03