COLUMBIA’DAN MACERA TUTKUNU BABALARA ÖZEL HEDİYELER!

20 Mayıs 2019

Yaz maceralarınıza özel, deniz tutkunları için geliştirdiği PFG serisi ile güneşin, denizin ve sahilin tadını babanızla doyasıya çıkaracaksınız!

Aktif yaşam tutkunlarının vazgeçilmez markası Columbia, Babalar Günü’nde, yaz aylarında daha uzun süre ve keyifli açık hava deneyimleri sunmayı amaçlayan ürünleri ile eşsiz hediye fırsatları sunuyor. Güneşin zararlı ışınlarından koruyan ve serin tutan teknolojilerin yer aldığı Columbia PFG koleksiyonu konforlu maceralar için fonksiyonellik sunarken, su sporlarının tadını doyasıya çıkarmanızı sağlıyor!

Güneşin zararlı ışınlarından korunmayı sağlayan giyilebilir Omni-Shade teknolojili yumuşak, hafif dokulu t-shirtler ve gömlekler konforlu bir deneyim sunarken , ıslak yüzeylerde üstün tutunma performansı veren ve her türlü zeminde güçlü tutuş özelliği sunan Omni-Grip teknolojili Dorado ayakkabılar hem denizde hem sahilde geçirdiğiniz anları güvenli bir hale getiriyor.

İster sahilde, yaz mevsimin deki güneşin tadını çıkarırken, ister tekne gezilerinizde Columbia PFG serisi ile mevsim koşullarına kolayca adapte olacaksınız. Macera dolu su sporu ve yaz aktivitelerinizde fonksiyonel Columbia ürünleri ile hem suyun üzerinde hem karada keyifli anlar sizi ve babanızı bekliyor!

© Copyright 2011-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ