06 Ekim 2016

Columbia İle Bu kış Sıcacık Geçecek!


Columbia İle Bu kış Sıcacık Geçecek!

Columbia kış mevsiminin sert şartlarına karşı mükemmel koruma ve sportif şıklığı bir arada sunan Outdry Ex- Gold mont ile Outdoor giyim kategorisinde çığır açıyor. 700 dolgu noktasına sahip bölmeleri ile soğuğu dışarıda tutan Outdry-Ex Gold serisinin üstün teknolojileri kış şartlarına karşı kalkanınız olurken, şık tasarımları kalbinizi ısıtacak.

Spor giyimde devrim yaratan Columbia’nın kış ayları için özel olarak tasarladığı Outdry Ex-Gold serisi soğuk havayı dışarıda tutan, %100 su geçirmez-nefes alabilen özellikleri ile şehirde ve doğa aktivitelerinde vazgeçilmeziniz olacak. Farklı renk seçenekleri ile kalbinizi kazanacak serinin fit tasarımları, kış aylarında şıklığın anahtarını sunuyor.

700 dolgu noktasına sahip özel bölmeleri ile soğuk havaya karşı tam koruma sunan Outdry-Ex Gold, aktif fit tasarımı ile vücuda doğal şekilde oturarak ister şehirde ister doğanın kalbinde konfor ve şıklığı bir arada sunuyor. Çıkarılabilen kapüşon, boğazlı ve ayarlanabilir lastikli etek bölümü farklı hava koşullarına mükemmel uyum sağlamak için gerekli tüm şartları sağlıyor.

%100 su geçirmez ve hava alabilen özelliği ile yağmur ve kar gibi zor şartlar için özel olarak geliştirilen Outdry- Ex Gold serisinin özel dikişleri ve dikiş üstü bantlarıyla yağmur ve karda ıslanmak kabus olmaktan çıkıyor.