10 Eylül 2017

BOYNER, OKUL YOLUNDA ÇOCUKLARA NEŞEYLE EŞLİK EDİYOR


BOYNER, OKUL YOLUNDA ÇOCUKLARA  NEŞEYLE EŞLİK EDİYOR

Yepyeni bir eğitim öğretim yılı başlarken, anne, baba ve çocukları tatlı bir okul alışverişi telaşı sardı. Heyecan ve coşkunun bir arada yaşandığı okul alışverişleri için aranılan herşey Boyner’de aileleri ve çocukları bekliyor.

Boyner dünyaca ünlü markalara ait ayakkabı, çanta, tekstil koleksiyonları ve Boyner tasarım ekibi tarafından hazırlanan özel markaların birbirinden renkli ve çeşitli ürünleriyle okul yolunda çocuklara neşeyle eşlik ediyor.

Kız çocuklarının renkli dünyasını yansıtan Pink&Orange, en sevdikleri karakterlerden Barbie ve Monster High koleksiyonları sadece Boyner’de sunuluyor. Minik beylerin tarz sahibi koleksiyonu Funky Rocks, babalarla oğullarının ortak tercihi North Of Navy Kids erkek çocuklar için farklı seçenekler sunuyor.

boyner okul alışverişi 2017

Rengarenk tasarımlarıyla çocukların favorileri Limon Kids, US Polo, Benetton, Koton Kids, Soobe yeni sezon koleksiyonları, Boyner’de çocukların neşesine neşe katıyor.

Nike, Adidas, Puma, Under Armour, Reebok, Skechers ve New Balance gibi dünyanın en iyi spor markalarından her branşa uygun tekstil ürünleri ve spor ayakkabıları, Boyner Genç Aktif Spor katında geleceğin sporcularını bekliyor.

Crocs, Pinkstep, Lumberjack, Gigi, Dockers, Tommy Hilfiger, Camper, Converse, Clarks, Keds’in farklı renk ve modelleri hem spor yapan hem de sportif giyinmeyi seven çocukların enerjisini doruğa çıkarıyor.