BANANA REPUBLIC MAĞAZALARININ KAPILARINI YENİDEN AÇIYOR!

01 Haziran 2020

Rahat tarzını şıklığıyla bir adım öne taşıyanların markası Banana Republic, toplum sağlığı için gerekli hijyen önlemlerini sağlayarak, 1 Haziran 2020 tarihi itibariyle İstanbul Kanyon ve Nişantaşı City’s AVM’de bulunan iki mağazasının kapılarını yeniden açıyor.

Mağaza açılışları kapsamında, dostlarıyla yeniden birlikte olmanın mutluluğunu yaşayan mağaza yönetimleri;  üstün hizmet ve müşteri memnuniyeti anlayışıyla mağazaları düzenli temizlik ve havalandırma işlemleriyle hassasiyet ile takip ediyor. Özellikle sık temas edilen yüzeylerin dezenfeksiyonu düzenli olarak sağlanıyor. Mağazalarda yer alan “Dezenfektan Noktaları”nda ziyaretçilerin diledikleri zaman ellerini güven ile dezenfekte etmeleri mümkün oluyor.
 

Mağaza çalışanlarının ve tüm misafirlerin maske kullanımı yasal gereklilik çerçevesinde zorunlu tutuluyor. Mağaza yönetimleri tarafından alınan hijyen önlemleri kapsamında; toplum sağlığını korumak amacıyla; kamu otoritelerince yasal çerçevede belirlenen 1.5 metre sosyal mesafe kuralına uyulması hedefleniyor.

Marka dostlarının, Kadın ve Erkek Giyim Koleksiyonları’na en güvenilir ve rahat şekilde ulaşması sağlanan mağazalarda çok yönlü müşteri deneyimi sunulması amaçlanıyor. Genişletilmiş iade ve değişim süresi prosedürleri ve geniş ürün yelpazesi ile Banana Republic Mağazaları sevenleriyle buluşmanın heyecan ve mutluluğunu paylaşıyor.

© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ