Star Avm

Süleymanbey Mh Cengizkoçal Cd Merkez Yalova

Tel: 0226 800 05 00

Star Avm

Servis Bilgisi Yok CinemaPink: 0226 811 40 49 Otopark: 20 tl üzeri alışverişe 3 saat ücretsiz Vale Bilgisi Yok
Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

Star AVM, Aralık 2014'de Yalova’nın en büyük Alışveriş Merkezi olarak faaliyete geçmiştir. Zengin mağaza karması, çocuk eğlence merkezi, yiyecek ve içecek alanı, onlarca ulusal markanın bünyesinde katılımı ile Yalova’nın en büyük Alışveriş Merkezi olmuştur. 

Star AVM yaklaşık 10.000 metre kare kapalı alanıyla, 5 kattan oluşmaktadır. Ferah ortamıyla ziyaretçilerine rahat gezinti ve alışveriş yapabildiği bir atmosfer sunmaktadır. Star AVM ayrıca lokasyon olarak kentin merkezinde olması, İstanbul Deniz Otobüsü karşısında yer alması, ilçe minibüs durağı ve marinanın karşısında olması ile de tüm şehir halkının kolayca ve kısa zamanda ulaşabileceği bir noktada yer almaktadır.

Star Avm Yılın 365 günü 10:00 – 22:00 saatleri arası açıktır.

Star Avm'de Bulunan ATM'ler
Star Avm'yi Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
4,2
Ziyaretçi Yorumları
Dr. Ahmet
Çok Güzel Bir Alışveriş Merkezi. Yönetimi de Bilinçli insanlar tarafından yapılıyor. Sorunları olumlu sonuca ulaştıran yönetici Adem Bey'e de ayrıca teşekkür ederim.
selami
yalova gibi küçük bir ile bu avm büyük kalmış
Fatma
Çok küçük biraz daha büyük olsa iyi olurdu.
ülken t.
İDO terminalinin tam karşısında sefer saatinizi beklerken zaman geçirebilceğiniz otopark sorunu olmayan güzel bir yer biraz küçük de olsa tavsiye ederim sinemasıda güzel ve rahat
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ