Festiva Uşak Avm /Outlet

Sarayaltı Mh Gazi Blv yanyolu Uşak

Tel: 0276 231 20 14

Festiva Uşak Avm /Outlet

Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

Toplam 24.000m2'lik alan üzerinde kurulan Festiva Outlet Uşak'ın, 64 mağazası, 301 araçlık otoparkı bulunuyor. İçinde birçok bilinen markaların outlet mağazaları, teknoloji market, yapı market, restoran, fastfood, kafeterya, sinema salonu ve çocuk oyun alanları yer alıyor.

Festiva Uşak, açık hava konsepti ve modern mimari yapısı ile bölgenin cazibe merkezi ve Uşaklıların önemli sosyal yaşam alanı olmayı hedefliyor. 1.000 kişiye yakın istihdam sağlayacak olan alışveriş merkezi, bölge ekonomisine de büyük katkı sağlayacak.

Festiva Uşak, içinde birçok köklü markayı barındıran, bölgenin önemli sosyal birleşme noktası olacaktır. Yarattığı istihdam ve ticaret potansiyeliyle bölgenin ekonomik anlamda kalkınmasını sağlarken; sadece alışveriş merkezi değil, bir eğlence ve yaşam merkezi olarak hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Festiva Uşak, şehir merkezinin İzmir- Ankara karayolu üzerinde, Sarayaltı Mahallesi'nde yer alıyor. Kentsel dönüşümünün olduğu bu bölgede alışveriş merkezinin önemli bir canlılık sağlaması bekleniyor.

Festiva Uşak Avm /Outlet'te Bulunan ATM'ler
Festiva Uşak Avm /Outlet'i Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
4,2
Ziyaretçi Yorumları
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ