Varlıbaş Avm

Gülbahar Hatun Mh Atapark Karşısı Trabzon

Tel: 0462 223 60 00

Varlıbaş Avm

Servis Bilgisi Yok Avşar Sinemaları: 0462 223 18 81 Otopark Bilgisi Yok Vale Bilgisi Yok
Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

Varlıbaş Atapark AVM Doğu Karadeniz´in gözbebeği Trabzon´un kalbinde bir alışveriş merkezi.Şehrin ticari kaynağının aktığı en önemkli ve işlek iki caddesi K.maraş ve İnönü caddelerinin orta noktasındaki konumuyla Varlıbaş Atapark AVM dikkatleri üzerine çekiyor ve Karadeniz´de tek olmanın ve ayrıca merkezde tek kalacak olmanın haklı gururunu yaşıyor.

Çevresindeki komşu illerde AVM eksikliği göz önüne alındığında Varlıbaş Atapark AVM çevresindeki 600.000 ve gündüz hareketliliğinden 1.000.000´a çıkan nüfusa komşu ülkelerden gelen 10.000 turist hizmete hizmet verecek Varlıbaş Atapark AVM çevresindeki yapılarla da fark yaratıyor.

Varlıbaş Atapark AVM´nin etrafı önemli ticaret ve hizmet yapılarıyla çevrelenmiş durumda.Yeni Belediye Hizmet Binası, Trabzon Valiliği, Vergi Dairesi, Emniyet Müdürlüğü, Trabzon Numune Hastanesi ve Trabzon Lisesi Atapark meydanındaki önemli yapılardan birkaçı.

Varlıbaş Avm'de Bulunan ATM'ler
Varlıbaş Avm'yi Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
4,1
Ziyaretçi Yorumları
Saniye
Calismayan yuruyen merdivenleri ve üstelik 1 seneden fazla suredir
Yakup Karbuz
Beni gezerken yormayan, en keyif alarak alışveriş yaptığım AVM. Yek eksiği, D&R'ın kapanması, yerine kitapçı gelmemesi...
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ