Serdivan Avm

Arabacı Alanı Mh Mert Sk Serdivan Sakarya

Tel: 0264 777 18 20

Serdivan Avm

Servis Bilgisi Yok Cinemaximum: 0264 222 11 11 Otopark Bilgisi Yok Vale Bilgisi Yok
Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

Serdivan Avm, yapı marketleri ile teknoloji devlerinin yanı sıra, giyim, aksesuar ve ev tekstilinde birçok mağaza bulunuyor. Serdivan Avm’nin sineması Sakarya’nın ilk AFM sineması olma özelliği taşıyor. Ev yemeklerinden fast-food restoranlarına birçok alternatifin bulunduğu yemek katı ise ziyaretçilere değişik damak tatlarını bir arada sunuyor.

Haftanın 7 günü 10.00-22.00 saatlerinde açık olan Serdivan Alışveriş Merkezi’nde güvenilir, rahat, keyifli bir alışveriş ortamı.Serdivan Alışveriş Merkezi, 31.160 metrekarelik kiralanabilir alanı, 90 mağazası, bin araçlık açık otoparkı ile ziyaretçilere rahat bir alışveriş ortamı sunuyor.

Serdivan Avm'de Bulunan ATM'ler
Serdivan Avm'yi Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
4,2
Ziyaretçi Yorumları
İsim yok
Gayet güzel bir AVM ama asansörü ve yürüyen merdivenler çok kötü gerçekten
Misafir
Serdivan avmde buz pateni var mı?
İsmail mertoğlu
Serfivan avm boyner mağzasından nefret ettim bu kadar saygısız bir çalıian olmaz. Onun yüzünden 4 kişilik bir aile olarak almak istediklerimizide geriye bırakıp çıktık birdahada boynerden alışveriş yapmam.
Ertan Kara
Merhaba sayın yetkili. Ben Ertan Kara. Kendimin yazıp yönettiğim DORA İLE YAŞLI PALYAÇO adlı çocuk oyunumu Alışveriş Merkezinizde sergilemek istiyorum. Sanat ve sanatçıya vermiş olduğunuz destek tarafımca bilinmektedir. Oyunun Teks, afiş ve videosu bulunmaktadır . Gereğini bilgilerinize arz ederim. Saygılarımla...
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ