Rize Şimal Avm

Müftü Mah. Atatürk Cad. Avm İş Merkezi Sitesi No:548 Merkez / Rize

Tel: 0464 212 04 75

Rize Şimal Avm

Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

Rize Şimal Avm kasım 2021 de açıldı

Rize’yi AVM ile tanıştıran Şimal Alışveriş Merkezi, şehre alışveriş, eğlence ve yaşam kompleksi anlamında hizmet etmeye başladı.Şimal Avm12Kasım 2021’de ziyaretçilerine kapılarını açtı.
Rize Yatırım A. Ş. bünyesinde faaliyet gösteren ve 22901m2 bir alana yayılmış olan AVM, açık ve kapalı alanlarıyla içerisindeki geniş marka yelpazesiyle her yaş ve zevk grubuna uygun alternatifler sunuyor.
Toplam 22901 metrekarelik bir alanda konumlanan Şimal AVM, hepsi birbirinden farklı mağaza cephelerine sahip benzersiz alışveriş merkezi mimarisiyle dikkat çekiyor. Klasik alışveriş merkezlerinden farklı olarak ödüllü tasarımıyla5 katlı alışveriş koridorlarından oluşan Şimal AVM’de100’ü aşkın mağaza yer alıyor. Eğlence alanları ve en son teknoloji ile donatılmış sinema salonlarına sahip olan AVM’de750 araçlık otopark kapasitesi bulunuyor.

Rize Şimal Avm'yi Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
4,3
Ziyaretçi Yorumları
serhat
Avm gayet büyük. İstanbul'da yaşayan bir Rizeliyim. Şubat'ta Rize'ye gelip gördüm İstanbuldaki avmlerin çoğundan büyük İstanbul'da 100e yakın avm var ama istanbulda sırf boş arazi dolsun diye yapılmış gereksiz avmler var. Öyle olacağına böyle tek olsun güzel olsun. Yakıştı Rizeme. Önümüzdeki yıllar Rize için 2. bir AVM projesi de düşünülmesi fena olmaz.
Yusuf
Ayakkabi magazalari yetersiz bir iki tane daha marka gerirtebilirseniz guzel olur derimod gibi
Taner
AVM'ye gittim gayet güzel geniş ve ferah. Fotoğraflardaki gibi değil içine girince daha geniş bir ortamla karşılaşıyorsunuz. En üst katı ana baba günü tabii. Ama zamanla o büyük yoğunluk bitip normal bir avm trafiğine döner. İçi gayet geniş tavanları gayet yüksek. Merdivenler konumunuza göre yakın kalabiliyor. Mesela üst kata çıkayım dediniz hemen biraz yakınınızda merdiven oluyor. Bir daha merdiven bulmak için avmyi dolaşmıyorsunuz. Açılmayan 8-9 mağaza daha var. Onlar da yakında açılacak. AVM 3 koridordan oluşuyor. 2 tane yan yana koridor var bir de o koridorları ilerde birleştiren bir koridor daha var. 3 blok yani. Toplam 5 katta mağaza hizmeti var. En üst kat tamamen yemek ve eğlence. Bir de en üst katta ayriyetten D&R var. Sinema henüz açılmadı ama içi bitmiş. Ufak tefek rötuşları kalmış sadece. Çocuk eğlence yeri bayağı büyük. Resmen çocuklar için eğlence şehri kurdular diyebilirim. Gençler için masa hokeyi bowling bilardo masaları ve araba simülasyonları basketbol konsolları vs mevcut. Yine bu katta üstü açık teras bulunuyor. Orası da geniş ve oraya da çay ocağı yapılıyor.
Hasan Dilek
Mithat kardeşim doğru söylüyorsun fakat Rize gibi kamp ve yayla kültürünün zengin olduğu bir ilde Decathlon gibi bi markanın olması çok güzel olurdu.
Turgay
Rizemize hayırlı olsun hep hayal etdiğimdir avm olması güzel şeyler olur tabi birazda ucuzluk itiyoruz hep pahalı alamıyoruz bütcemiz yetmiyor sıgara kulanmadığım halde neyse inşallah güzel olur avmiz
Mithat
İhtiyaç dünyası sadece Decathlon, H&M gibi markalardan ibaret değil. Rize Şimal AVM'ye gelen markalar da gayet büyük firmalar. Tabi bu firmaları bilmeyen insanlar AVM'yi kötülemek için yorum yapıyolar.
charles leclerc
sayın cumhurbaşkanımızla görüştüm avmnin açılış tarihi için allahın izniyle hedef 2023 2053 ve 2071 dedi inşAllah
ccahit
herhalde 2080de açılır.
Ali yılmaz
Bu yüzyıl içerisinde açılır mı bilinmez ama açıldığı zaman şehir için büyük ekonomik, sosyal ve çevresel problemelere sebep olacağı kesin. Ayrıca içerisinde işe yarar, ülke genelinde kendini kanıtlamış markaların pek yer alacağını zannetmiyorum. Dechatlon gibi bir markayı getirmedikten sonra neyleyim ben avmyi
Ömer Faruk
Avm de satılık mağazalar varmı varsa kiminle ihtivaya geçmek gerekiyor
abdulrahmani
çok iyi bence
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ