Rize Şimal Avm

Rize Şimal Avm

Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

Rize Şimal Avm Yakında Açılıyor...

Kiralama ve yönetim çalışmaları Apleona tarafından yürütülen Şimal AVM’nin Mayıs ayında kapılarını açması planlanıyor.

50 dönümlük arazi üzerine kurulan Şimal AVM’nin yapımı sürüyor. Kentin ilk alışveriş merkezi olacak Şimal AVM 30 dönüm üzerine 56 bin metre kare kapalı alana sahip.

Rize Şimal Avm'yi Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
4,3
Ziyaretçi Yorumları
Taner
AVM'ye gittim gayet güzel geniş ve ferah. Fotoğraflardaki gibi değil içine girince daha geniş bir ortamla karşılaşıyorsunuz. En üst katı ana baba günü tabii. Ama zamanla o büyük yoğunluk bitip normal bir avm trafiğine döner. İçi gayet geniş tavanları gayet yüksek. Merdivenler konumunuza göre yakın kalabiliyor. Mesela üst kata çıkayım dediniz hemen biraz yakınınızda merdiven oluyor. Bir daha merdiven bulmak için avmyi dolaşmıyorsunuz. Açılmayan 8-9 mağaza daha var. Onlar da yakında açılacak. AVM 3 koridordan oluşuyor. 2 tane yan yana koridor var bir de o koridorları ilerde birleştiren bir koridor daha var. 3 blok yani. Toplam 5 katta mağaza hizmeti var. En üst kat tamamen yemek ve eğlence. Bir de en üst katta ayriyetten D&R var. Sinema henüz açılmadı ama içi bitmiş. Ufak tefek rötuşları kalmış sadece. Çocuk eğlence yeri bayağı büyük. Resmen çocuklar için eğlence şehri kurdular diyebilirim. Gençler için masa hokeyi bowling bilardo masaları ve araba simülasyonları basketbol konsolları vs mevcut. Yine bu katta üstü açık teras bulunuyor. Orası da geniş ve oraya da çay ocağı yapılıyor.
Hasan Dilek
Mithat kardeşim doğru söylüyorsun fakat Rize gibi kamp ve yayla kültürünün zengin olduğu bir ilde Decathlon gibi bi markanın olması çok güzel olurdu.
Turgay
Rizemize hayırlı olsun hep hayal etdiğimdir avm olması güzel şeyler olur tabi birazda ucuzluk itiyoruz hep pahalı alamıyoruz bütcemiz yetmiyor sıgara kulanmadığım halde neyse inşallah güzel olur avmiz
Mithat
İhtiyaç dünyası sadece Decathlon, H&M gibi markalardan ibaret değil. Rize Şimal AVM'ye gelen markalar da gayet büyük firmalar. Tabi bu firmaları bilmeyen insanlar AVM'yi kötülemek için yorum yapıyolar.
charles leclerc
sayın cumhurbaşkanımızla görüştüm avmnin açılış tarihi için allahın izniyle hedef 2023 2053 ve 2071 dedi inşAllah
ccahit
herhalde 2080de açılır.
Ali yılmaz
Bu yüzyıl içerisinde açılır mı bilinmez ama açıldığı zaman şehir için büyük ekonomik, sosyal ve çevresel problemelere sebep olacağı kesin. Ayrıca içerisinde işe yarar, ülke genelinde kendini kanıtlamış markaların pek yer alacağını zannetmiyorum. Dechatlon gibi bir markayı getirmedikten sonra neyleyim ben avmyi
Ömer Faruk
Avm de satılık mağazalar varmı varsa kiminle ihtivaya geçmek gerekiyor
abdulrahmani
çok iyi bence
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ