Novada Ordu Avm

Şarkiye Mh Kazım Karabekir Cd Altınordu Ordu

Tel: 0452 600 00 50

Novada Ordu Avm

Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

Artık Ordu’nun yayalaştırılmış ticari ve alışveriş aksı olan 1. Fidangör ve 2. Fidangör caddelerinin devamı niteliğinde yeni bir alışveriş deneyimi var. Perakende sokağının içinde özgün mimarisi ile yeni bir alışveriş ve yaşam merkezi keyfinin yeni adı Novada Ordu.

Ordu ilinin en işlek noktasında yer alan Novada Ordu Avm, şehrin birinci çekirdeğini sahil ile buluşturan bir noktada bulunuyor. Kentin yeni alışveriş ve yaşam merkezi toplam 20.000 m2 kapalı alanda 14 yeme içme ve 50 seçkin marka ile hizmet veriyor.

Novada Ordu, düzenlediği çeşitli kampanyalar ile indirim ve çekici fırsatlarla alışverişi daha kazançlı hale getirirken, alternatif etkinliklerle de bölgenin yeni ve modern yüzü olarak ziyaretçilerini ağırlıyor. Novada Ordu Alışveriş Merkezi, haftanın 7 günü 10.00 – 22.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Novada Ordu Avm'yi Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
4,0
Ziyaretçi Yorumları
Semih
Bir giresunlu olaraak bugun otoparkina gorevli tarsfindan alinmadim iceriye kapidaki otopark gorevlisi bu kafayla giderse yaklasim twrzini degismez ise cok dayak yer kimsenin babasinin ciftligi deil ta giresun dan kalkip gelyorz 28 plakali die iceri alinmiyoruz bos yer olmasina ragmen
Mustafa
Otoparkı paralı... çok forma Yok...
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ