Rüyapark Avm

Emirbeyazıt Mh 28.Sk Menteşe Muğla

Tel: 0252 214 49 99

Rüyapark Avm

Servis Bilgisi Yok Prestige: 0252 212 94 45 Otopark Bilgisi Yok Vale Bilgisi Yok
Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

Yatırımı Rüya İnşaat tarafından gerçekleştirilen Rüya Park AVM, eşsiz bir yaşam alanı Muğla’nın yeni buluşma noktası. Konumu itibariyle Muğla-Merkez ve Kötekli arasında yer alması, ziyaretçilerin ulaşımını ister özel araçlarıyla ister toplu taşıma araçlarının kullanımıyla rahatça yapabilmelerini sağlamaktadır.

Rüya Park AVM dünya mutfaklarından fastfood’a kadar farklı alternatifler sunan restoranları, çocuklar için özel eğlence merkezleri, 6 salonlu 700 koltuk kapasiteli modern sineması, ücretsiz kapalı otoparkı ve oto kuaförü ile şehrin alışveriş ve sosyal yaşam alanlarına duyulan ihtiyacını karşılamaktadır.

Rüyapark Avm'yi Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
4,2
Ziyaretçi Yorumları
Fatma
LCwaikiki karsindaki acik kitapçıdan orjinal denilerek satilan kitaplar kesinlikle kopya ve piyasadan oldukça pahali satilmakta kitap almadan once arastirmanizda fayda var.
Osman Demirtaş
Muğla' nin Rüya AVM her kesin buluşma noktası. Kapalı otopark' i var buda yağmurlu havalarda islanmadan alışveriş yapma imkanı sunuyor. Bu bir başlangıç. Diğerlerine göre daha korumalı.
Harika Tansever
Sehrinize Istanbuldan geldim AVM cok beyendim hem yagmurlu hem sicak havada gezilebilecek bir yer mimarisi cok hosuma gitti kapali sikici AVM tarzinda degil..cok beyendim.
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ