PalmCity Mersin Avm

Limonluk Mh Vali Hüseyin Aksoy Cd Yenişehir Mersin

Tel: 0324 329 16 33

PalmCity Mersin Avm

Servis Bilgisi Yok Cinemarine: 0324 325 20 20 Otopark Bilgisi Yok Vale Bilgisi Yok
Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

Palm City Mersin Avm; 65 farklı ulusal ve uluslararası marka ile zengin ürün seçeneği, 1.200 m² teras alanı, geniş ferah yeme-içme alanı, oyun – eğlence alanları ve profesyonel yönetim anlayışıyla; ailelere, yaşlı ve engelli ziyaretçilerine son derece konforlu ve pratik alışveriş imkânı tanımaktadır.

Toplam 34.000 m² kiralanabilir alanda, mağaza sayısını 34’ten 65’e çıkaran Palm City Mersin, ulusal ve uluslararası markaların yanı sıra farklı mutfaklar sunan cafe ve restoranları, mimarisi, dizaynı, pazarlama stratejisi, fonksiyonları, geniş otoparkı teras alanları, eğlence alanları ve sunduğu hizmetleri ile çok daha modern, konforlu ve pratik bir alışveriş imkânı sunuyor.  

Palm City Mersin, müşterilerin tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlandı. Çocuklu aileler için 2 farklı noktada bebek odası, mescit, bankamatik, terzi, kuaför, kuru temizleme gibi hizmet noktalarının yanısıra; keyifli oturma alanlarına sahip terasları ve 1.250 araçlık açık otoparkı ile Palm City Mersin hayatı kolaylaştırıyor.

PalmCity Mersin Avm'de Bulunan ATM'ler
PalmCity Mersin Avm'yi Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
4,2
Ziyaretçi Yorumları
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ