Novaland Konya /Outlet

Dr.Sadık Ahmet Cd Konya

Tel: 0332 502 08 08

Novaland Konya /Outlet

Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

Novaland Konya Avm, Turkmall ile hayata geçti. Toplam kiralanabilir alanı 33 bin m2 olan Novaland Konya Avm, Konya’nın yeni gelişim bölgesinde yeralan otogar ve kongre merkezi ile çevrili Konya’nın modern mekanlarından biri olan Selçuklu’daki konumuyla bölgeye ayrı bir değer kattı.

Bölgenin ticari ve sosyal yaşamına dinamizm katması planlanan Novaland Konya Outlet Avm 'de; birbirinden seçkin mağazalar, hipermarket, elekronik market, sinema ve eğlence alanları yer alıyor.

Fotoğraflarla Novaland Konya /Outlet
Novaland Konya /Outlet'te Bulunan ATM'ler
Novaland Konya /Outlet'i Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
4,2
Ziyaretçi Yorumları
Sami büyük atıcıgil
Mescidin bodrum katta değilde en üst yemek katında olması takdir edilecek bir durum kimin bu dizaynda kimin emeği varsa Allah razı olsun.
Ramazan Değerli
Geleceğin parlayan merkezi olacaktır
Veli taşdöven
Lütfen acilen elektro magza açılsın artık
zanaatkar
1- Çekiliş kampanyası sonuçlarınız neden gözükmüyor.
ŞERİFE ASLAN
SERVİS ŞÖFÖRLERİ COK KABA KÜFÜRBAZ
Mustafa Tersoy
Beni Servise Almadılar 15 Yaşındayım Yaşın Küçük Diye
HAVVA ERTOY
Tuvaletler sürekli bakımsız ve kirli, lavabolar sapsarı ve saç dolu, alafranga da alaturka da tuvaletler hep kirli, 12.30 da imza atılmış 12.35 de girdim çok kötü temizlikçi hadi iyi yapamıyor denetleyici neden kontrol etmiyor
ismail bakıcı
12/07/2017 saat 15:00 deki sevise sinemaya gitmek için bosnahersek binmek istemiş ama servis föförünüz oğlumu almamış ve üstelik el kol hareketi yapmış lütfem geregini yapın saygılar
Selin halaçogu
Son derece hizmet anlayışı olmayan bir müesesesiniz. Bugün bosna hersek de atlantis önünde beklememize rağmen servise alınmadık. Bir saat sonrasını bekledik yine alınmadık. Durak olmayan yerlerde durup yolcu aldı fakat yerinde beklememize rağmen alınmadık. Vereceğiniz hizmeti alın basınıza çalın. Aklı olan gitmez o kadar insanin hakkına giriyosunuz.
ADEM ŞİMŞEK
Sayın Yetkili;Bugün öğle saatlerinde, AVM den otogar servisinize binen 14. yaşındaki oğlumun, yaşının 18 den küçük olması sebebiyle, yetkili servis şoförü tarafından, yaşının kaç olduğu sorularak araçtan indirilmesi, başta oğlum olmak üzere, şahsım ve ailemi son derece rencide ettiğini tarafınıza bildirmek isterim. Böyle bir uygunsuz kararın, mağaza yönetimi tarafından alınmışsa şayet, tekrar gözden geçirilmesi hususunda gereğini bilgilerinize sunarım.
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ