Gebze Center Avm

Tatlıkuyu Mh Güney yanyol Gebze Kocaeli

Tel: 0262 641 67 99

Gebze Center Avm

Servis Bilgisi Yok Cinemaximum: 0262 641 66 56 Otopark Bilgisi Yok Vale Bilgisi Yok
Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

Gebze Center Avm, Alışveriş, moda, eğlence, yeme ve içme alanında ziyaretçilerine yepyeni bir deneyim sunuyor. Gebze center avm, 10.500 m2’lik hipermarket, 7600 m2’lik yapı market, 2800 m2’lik elektronik market, 23.100 m2’lik mağaza ve 4.800 m2’lik kafe ve restoran alanına sahip olan Gebze Center, 6.200 m2’lik eğlence alanı ile eğlencede de sınır tanımıyor.

Her yaştan insanın keyif dolu vakit geçirdiği Gebze Center, klasik erkek ve bayan giyimden, spor ve çocuk giyime, ayakkabı sektöründen kuyum ve aksesuar sektörüne, 5D sinemadan departman storlara kadar geniş bir yelpazede yer alan, sektöründe öncü ve uluslararası üne sahip 130 markası ile bölgesine kocaman bir dünya sunuyor.

İçinde go-kart, buz pisti, bowling salonu, çocuk eğlence merkezi ve sinema bulunan Gebze Center, hayallerdeki eğlenceyi gerçek kılıyor. Gebze Center, çeşitli çocuk oyun alanları ile çocukların da yeni gözde yeri oluyor. Artık çocuklar alışveriş süresince sıkılmıyor, anne ve babalar rahat rahat alışverişini yapabiliyor.

Gebze Center AVM’nin tüm yönetim fonksiyonlarını devralan Fiba CPM, bundan sonraki süreçte kiracı, müşteri ve yatırımcı taleplerini en verimli koşullarda bir araya getirmek için çalışacak.

Gebze Center Avm'de Bulunan ATM'ler
Gebze Center Avm'yi Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
4,2
Ziyaretçi Yorumları
MEHMET
LPG Lİ ARACINIZ VARSA HİÇ ZAHMET EDİP GELMEYİN................
Mert Soydan
Berbat
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ