Park Karaman Avm

Fatih Mahallesi 70200 Karaman Merkez/Karaman

Park Karaman Avm

Servis Bilgisi Yok Cinemaximum Otopark Bilgisi Yok Vale Bilgisi Yok
Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

PARK KARAMAN AVM 26 KASIMDA AÇILDI

Karaman, ilk alışveriş ve yaşam merkezi Park Karaman Avmye kavuşuyor. Kentin en önemli noktalarından birinde yer alacak Park Karaman Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 26 Kasım’da kapılarını açtı. Ulusal ve uluslararası birçok markayı bir araya getirecek olan AVYM, Karaman’ın yeni cazibe merkezi olacak.

Park Karaman’da yer alan markaların yarısından fazlası, Karamanlılarla ilk kez buluşacak olmanın heyecanı yaşıyor. Kenti gıda, giyim, eğlence ve hizmet gruplarından 100’ün üzerinde mağaza ile buluşturacak olan AVYM’de E-Bebek’ten Penti’ye, Mavi’den Flo’ya, Defacto’dan Karaca’ya, English Home’dan AtasunOptik’e, BurgerKing’den Özsüt’e, Gratis’ten Tavuk Dünyası’na, Migros’dan Abdullah Kığılı’ya, Playland’den Toyzshop’a kadar tüm Türkiye’nin bildiği ve sevdiği markalar yer alacak. Ziyaretçiler ayrıca AVYM bünyesindeki 11 restoranda Türk ve dünya mutfağının eşsiz lezzetlerini de tadabilecek.

Misafirlerini 35 bin metrekarelik kapalı alanda ağırlayacak olan Park Karaman AVYM, şehrin en işlek ve ulaşımı en kolay noktalarından birinde bulunan Mersin ve Konya otoyolu ile Ermenek ve Ereğli İlçe yollarının kesişme noktasında yer alan otogar kavşağında hizmet verecek.

Her yaşa ve her beğeniye uygun mağazalarıyla Karamanlıların yanı sıra şehre gelen misafirlerin de uğrak yeri olacak olan alışveriş ve yaşam merkezi, sinema salonuyla da ziyaretçilerini ağırlamaya hazır. AVYM’nin 600 kişi kapasiteli sinema salonlarında en son vizyona giren filmler Karamanlılarla buluşturulacak. AVYM yöneticileri sinema salonları ve kafeteryaların gençler için önemli bir buluşma noktası olacağının altını çizerken minikleri de unutmadı. AVYM yöneticileri, “Çocuklara özel oyun ve eğlence alanını, 2 bin 500 metrekare olarak planladık. Mevcut oyun alanları dışında çocuklara yönelik yapılacak birbirinden eğlenceli animasyonlar ve oyunlar ile faaliyetlerimiz günlük ve haftalık olarak devam edecek. Dolayısıyla hem anne babalar hem de çocuklarımız için keyifli zaman geçirecekleri alanları özenle hazırladık” ifadelerini kullandı.

 

Park Karaman Alışveriş ve Yaşam Merkezi sayesinde kentte büyük bir fark yaratılacağını belirten AVYM yönetimi “Alışveriş merkezimiz tüketicilere bir kerede toplu alışveriş yapma olanağı sunuyor. Çünkü günümüzde tüketiciler yoğun çalışma temposu içinde alışverişe çok zaman harcamak istemiyor. Karaman için büyük ve modern bir alışveriş merkezinde alışveriş yapmanın tüketiciye sağladığı haz ve kolaylıklar var. Örneğin daha az çabayla her şeyi toplu halde bulabilmek, otopark kolaylığı, kapalı organize alışveriş merkezlerinde, olumsuz iklim koşullarından etkilenmeden alışveriş yapmanın yanında, merkez içinde sunulan sosyal ve kültürel etkinliklerden en kısa zamanda ve en az gayretle yararlanmanın ilimize sosyal olarak en büyük katkıyı sağlayacağına eminiz” açıklaması yaptı.

Park Karaman Avm'yi Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
4,2
Ziyaretçi Yorumları
olcay
Sinema olmaması büyük eksiklik, bir elektronik mağazası kesinlikle bulunmalı (Teknosa, Vatan ya da Mediamarkt), teras kısımlarında kapalı oturma alanları olmalı, otopark daha düzenli ve bakımlı hale getirilmeli.
Sevgi Dolu
Karamana çok bile, yorumlara zara , mango da olsaydı diye yazmışlar. Ahahhahaaa
serife
Guzel ama yetersiz bi BayDoner D&R Zara Mango olmali
Can
Bu kadar zaman sonra AVM'ye sahip olmak biraz utanç verici olmalı. Genellikle güzel ama yeterli olduğunu sanmıyorum. Starbucks ve D&R kesinlikle olmalıydı. Biraz sönük kalmış ama AVM yapılmasına bile şükretmek lazım.
Abdullah
Öğrenci olmadığı için biraz sönük olacak. Karaman gibi küçük şehirler artık nüfusu 20 bine dayanan öğrencilerin harcamaları ile destek bulabiliyorlar. İlk zamanlar açılışın heyecanı ile biraz canlı gibi olacak, daha sonra millet sadece yemek yemeğe gidecek, sonrasında etli ekmeğe geri dönecek gibi bir ön görüm var nedense. Tabi Mersin yolu üzerinde olması yoldan geçenlerin uğrak noktası konumuna getirebilir bu AVM'yi. Ama ulusal ve uluslararası markaların gelecek olması gerek yiyecek-içecek gerekse giyim-kuşam sektöründe Karaman esnafının o hoyrat tavırlarını değiştirmesini bekliyorum. Umarım Karaman için hayırlı olur.
Pelin
Şöyle ailecek gidilecek çocuk alanlı kafeler lazım bayan bayana gidip oturup kahve içilecek david people starbucks gibi mekanlar h&m zara gap mango asil ışık gibi giyim markaları çarşıdaki markaları aynısı hepsi Gerçi bunada şükür ilçelerde bile 10 yıldır avm varken yeni kavuşmuş karaman
Nur
Bence kadın giyim mağazalarında biraz daha çeşit olmalı H&M ,mango,zara, stradivarius olmalı. D&R kesinlikle olmali ya.
Melek
Bence bir zara açilsa çok iyi olur ve daha fazla bayan giyim magzalari karamanda olmayan bershka pull & bear gibi magzalar daha güzel olur.
Yasin BALOĞLU
Karaman sizlerin sayesinde gelisiyor ve büyüyor yani sizlerin katkısı büyük . Yakin zamanda inşallah açılır eminim karaman orda olacaktır.
Ahmet
Ne zaman açılacak ? açılsın artık
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ