Maraş Piazza Avm

Şazibey Mh Batı Çevre Yolu Kahramanmaraş

Tel: 0344 235 23 43

Maraş Piazza Avm

Servis Bilgisi Yok Cinemaximum: 0344 235 05 22 Otopark Bilgisi Yok Vale Bilgisi Yok
Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

Rönesans Gayrimenkul Yatırım'ın Piazza markası altında ikinci yatırımı Kahramanmaraş Piazza Avm, Kentin sosyal dokusuna hitap edecek şekilde tasarlandı. Kahramanmaraş'ın ise ilk büyük AVM'si olma özelliğini taşıyan Maraş Piazza Avm Kahramanmaraş'ın büyümesine, ekonomisine ve sosyal yaşantısına büyük katkı sağlıyor.

Giyim, yapı malzemeleri, teknoloji alışverişi ve yeme-içme için bir çok markanın, ve zemin katında buz pistinin bulunduğu Maraş Piazza AVM 'de eğlence içinse 11 Sinema salonu ve Bowling salonu bulunmakta.

Kentin merkezinde, doğu ve batı çevre yollarının kesiştiği noktada bulunması dolayısıyla çevre bölgeye de hitap eden Kahramanmaraş Piazza, 830 araçlık kapalı, 250 araçlık da açık otoparka sahip. 2 adet yürüyen bant, 10 adet yürüyen merdiven, 5 adet müşteri asansörü bulunan dev AVM'nin Food Court oturma alanının kapasitesi 2200, terası 650, toplam oturma alanının kapasitesi ise 3.000 metrekare.

Maraş Piazza Avm açılış saati: 10:00 - Avm kapanış saati 22:00 'dır.

Fotoğraflarla Maraş Piazza Avm
Maraş Piazza Avm'de Bulunan ATM'ler
Maraş Piazza Avm'yi Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
4,2
Ziyaretçi Yorumları
gökben
şikayet edeceğim her kuruma her üst yönetime bildireceğim 28.02.2018 tarihinde hızlı ve öfkeli restorantında yaşanan kuralsızlık ilgisizlik ve lakayıtlığı.bir aile mekanı gibi görünen yerde iğrenç bir kavga yaşandı ve tekme tokat şişeler havada uçuşuncaya kadar çalışanların kılı bile kıpırdamadı.ve bizim gibi ailesi ile gelen insanlar kavganın tam ortasına sıkıştı.ve hiç tanımadığımız insanların korkusunu yaşadık bi ara bulupta kaçana kadar.bu nasıl bir güvenlik göstermelikmi durup dolanıyolar avm de göstermelik iki arabanın bagajına bakmaylamı koruyolar bizleri çocuklarımız.ben böyle bir iğrençlik görmedim.daha bir çok yere şikayetimi yapacağım.
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ