Westpark Avm /Outlet

İZMİR
Westpark Avm /Outlet
Westpark Avm /Outlet
AVM Telefon:
0232 306 06 06

Refik Şevket İnce Mh 2148/9 sk Bayraklı İZMİR

Westpark Avm /Outlet Servis Saatleri

Bu AVM’de ETKİNLİK OLUNCA

Westpark Outlet AVM, 

Ege'nin En Büyük Outlet ve Eğlence Merkezi 10 MAYIS'da İzmir'de Açıldı.

westpark outlet

AVM Yönetim ve Kiralama JLL - Telefon: 0212 350 08 00

Bu Sayfadaki İçeriğe Eklenmesini İstediğiniz Bilgileri Bize Yazın

6.5

Westpark Avm /Outlet’ı Nasıl Buldunuz?

Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.

Puanlamayı BİTİR

Ziyaretçi Yorumları


 • nuker
  27 Ağustos 2018 - Pazartesi
  boş muhappert yapmayın
 • Sinem
  20 Ağustos 2018 - Pazartesi
  Büyük bir alışveriş merkezinde asansörün az yemek katında asansör yok denmesine şaşırdık yaşlı ve çocuklar insanlar düşünülmemiş asansör olayının çözülmesi gerek alan geniş biran önce yapılmalı
 • YÜKSEL ÖZKAN
  25 Temmuz 2018 - Çarşamba
  KADINDAKİ KAFAYA BAK!!! NEYMİŞ XRAY'DEN GEÇERKEN RADYASYON (onu bile yanlış yaşmış:))) ) OLUYORMUŞDA...he ya he ya..SEN ÇOCUĞUNUN YANINDA CEP TELEFONUYLA DEDİKODU YAPARKEN RADYASYON OLMUYORDA,EVDE KENDİNLE OYALANIRKEN ÇOCUĞUNUN DİKKATİ DAĞILSIN DİYE TV'NİN KARŞISINA KOYUNCA RADYASYON OLMUYORDA..VS..AMA 250 GR KALORİ YAKICAN DEDİKLERİNDE RADYASYON OLUYOR DEMİ...GEÇ BUNLARI..AMA ÇOK DOĞRU AKIL ASLA TESADÜF DEĞİLDİR :)))))
 • vay arkadaş
  15 Temmuz 2018 - Pazar
  AVM'ye bebekle asansöre binenemiş de onun derdine düşmüş. Bebeğinin sağlığını Xray'den geçirmeyerek değil, o yağ buharlı, gürültülü, binlerce insanın hijyen koşullarına aykırı şekilde dolaştığı ortamlara sokmayarak koruyacaksın. "Eee bebeğimi napayım" diyorsan da ya AVM'ye gitmeyeceksiniz (gitmeyenler ölmüyor bkz: ben) ya da bir aile büyüğünüze emanet edeceksiniz.
 • Faruk Işıldak
  14 Temmuz 2018 - Cumartesi
  Yürüyen merdivenler çok tehlikeli. Birer kenarı boşluğa bakıyor. Umarım olmaz ama, bir izdiham olması halinde, çok sayıda ziyaretçinin düşmesine ve allah korusun canını kaybetmesine çok müsait. Bunun dışında güzel bir AVM.
 • Yasemin göZükara
  14 Haziran 2018 - Perşembe
  Hayatımda daha ciddiyetsiz işini bilmeyen acemi bir avm daha görmedimm westpark iğrenç ötesi koca alanda sadece 1 asansör var bebek arabasıyla yürüyen merdivene !!!!yönlendirildik !!! Yasak ibaresini gösteriyoruz başka asamsör tok deniyor bebek arabası ile güvenlikten gecemezsiniz çünkü bebek arabasının geceçeği alan yok ya bebeğinizi radyosyana bırakacaksınız yada şikayet için aradığınız yönetim de gayet ciddiyetsiz danışmaya gidin diyecek sadece sorununuzu bile dinlemeyecek böyle giderse sinek avlar vay yatırımcının haline geçmiş olsun kalite asla tesadüf değildir !!!!
 • Kerimcantalıç
  09 Mayıs 2018 - Çarşamba
  İzmir yeni bir avm geldi

Sen de Yorum Yaz