Westpark Avm /Outlet

Refik Şevket İnce Mh 2148/9 sk Bayraklı İZMİR

T: 0232 306 06 06

Westpark Avm /Outlet

Servis Saatleri
Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

Westpark Outlet AVM, 

Ege'nin En Büyük Outlet ve Eğlence Merkezi 10 MAYIS'da İzmir'de Açıldı.

İzmir'in en yeni Outlet'i Westpark'ta yüzlerce su altı canlısı, tematik bölümleri ve yerden başlayan özel akvaryum tüneliyle İzmir ve Ege Bölgesi'nin ilk ve tek akvaryumu olan Funtastic Aquarium Westpark Outlet Avm'de yer almaktadır..


0-36 AYÜcretsiz₺Günlük 


Minik Kaşiflere Özel


Renkli Su Altı Canlıları


Bebek Arabası Dostu


3-12 YAŞ29₺Günlük


Köpek Balığı Laboratuvarı


Keşif Dünyası


Yağmur Ormanları

13+ YAŞ 39₺

İzmir’in ve Ege’nin ilk ve tek akvaryumu; Funtastic Aquarium İzmir’ihaftanın 7 günü, 10:00-22:00 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz.

AVM Yönetim ve Kiralama JLL - Telefon: 0212 350 08 00

Westpark Avm /Outlet'i Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
4,3
Ziyaretçi Yorumları
Üyelik Girişi İle Yorum Yapmak İster misiniz?
YAVUZ ORAN
Otoyola girmeden Bayraklı'ya çıkarız umuduyla aşağı kadar boşu boşuna inip çıktık. En az 10 araç da aynı şekilde inip çıkıyordu. Bir tabela koymayı akıl edemeyen zihniyeti kınıyoruz.
zeyzey
Geniş alana kurulmuş bir AVM. Alt katlar basık ve havasızlık hissi veriyor, ancak mağazalar ve ara boşluklar iyi düzenlenmiş. Neyseki üstte açık havaya bakan yerler rahatlatıcı.Ayrıca bu alanın birçok bölümünden panaromik İzmir manzarası eşliğinde kahve içilebiliyor. Yemek alanında çok seçenek henüz yok. Fakat yemek alanının yer kaplaması görsel bir şölen gibi. Yanılmıyorsam İzmir için tek olan akvaryum burada.Birde söylemeden geçemeyeceğim; giriş katındaki tuvaletler sanki şehirlerarası yolculuk molalarındaki tuvaletler gibi girilemeyecek kadar kokuyor.
serhat
üst geçit girişinde duran güvenlik görevlisi arkadaşı görünce çok üzüldüm çünkü inanılmaz derecede hava soğuk ve orada güvenlikçi arkadaşın bekleyeceği bir kulübe ve elektrikli soba koymamışlar hangi devirde böyle bir yönetim anlayışı olabilir gerçekten çok yazık...
Yakup Kavaklıçay
Akvaryum fiyatları yüksek buldum 3 çocuk ve eşim ben 5 kişiyiz fazla geliyor
nuker
boş muhappert yapmayın
Sinem
Büyük bir alışveriş merkezinde asansörün az yemek katında asansör yok denmesine şaşırdık yaşlı ve çocuklar insanlar düşünülmemiş asansör olayının çözülmesi gerek alan geniş biran önce yapılmalı
YÜKSEL ÖZKAN
KADINDAKİ KAFAYA BAK!!! NEYMİŞ XRAY'DEN GEÇERKEN RADYASYON (onu bile yanlış yaşmış:))) ) OLUYORMUŞDA...he ya he ya..SEN ÇOCUĞUNUN YANINDA CEP TELEFONUYLA DEDİKODU YAPARKEN RADYASYON OLMUYORDA,EVDE KENDİNLE OYALANIRKEN ÇOCUĞUNUN DİKKATİ DAĞILSIN DİYE TV'NİN KARŞISINA KOYUNCA RADYASYON OLMUYORDA..VS..AMA 250 GR KALORİ YAKICAN DEDİKLERİNDE RADYASYON OLUYOR DEMİ...GEÇ BUNLARI..AMA ÇOK DOĞRU AKIL ASLA TESADÜF DEĞİLDİR :)))))
vay arkadaş
AVM'ye bebekle asansöre binenemiş de onun derdine düşmüş. Bebeğinin sağlığını Xray'den geçirmeyerek değil, o yağ buharlı, gürültülü, binlerce insanın hijyen koşullarına aykırı şekilde dolaştığı ortamlara sokmayarak koruyacaksın. "Eee bebeğimi napayım" diyorsan da ya AVM'ye gitmeyeceksiniz (gitmeyenler ölmüyor bkz: ben) ya da bir aile büyüğünüze emanet edeceksiniz.
Faruk Işıldak
Yürüyen merdivenler çok tehlikeli. Birer kenarı boşluğa bakıyor. Umarım olmaz ama, bir izdiham olması halinde, çok sayıda ziyaretçinin düşmesine ve allah korusun canını kaybetmesine çok müsait. Bunun dışında güzel bir AVM.
Yasemin göZükara
Hayatımda daha ciddiyetsiz işini bilmeyen acemi bir avm daha görmedimm westpark iğrenç ötesi koca alanda sadece 1 asansör var bebek arabasıyla yürüyen merdivene !!!!yönlendirildik !!! Yasak ibaresini gösteriyoruz başka asamsör tok deniyor bebek arabası ile güvenlikten gecemezsiniz çünkü bebek arabasının geceçeği alan yok ya bebeğinizi radyosyana bırakacaksınız yada şikayet için aradığınız yönetim de gayet ciddiyetsiz danışmaya gidin diyecek sadece sorununuzu bile dinlemeyecek böyle giderse sinek avlar vay yatırımcının haline geçmiş olsun kalite asla tesadüf değildir !!!!
Kerimcantalıç
İzmir yeni bir avm geldi
© Copyright 2011-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ