Point Bornova Avm

4174 Sk Bağburnu Mevkii, Bornova İZMİR

Tel: 0850 210 00 01

Point Bornova Avm

Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

Kavuklar Gayrimenkul Yatırım, İzmir’deki ilk Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ni 350 milyon Dolar yatırım ile hayata geçirdi. 27 Kasım 2015de açılan, Avrupa ve Ortadoğu’nun üzeri tamamen açılıp kapanabilen ilk AVM’si olan Point Bornova AVM, pek çok uluslararası markayı ilk kez İzmirliler’le buluşturdu.

Şehrin mimarisine olduğu kadar, kültür-sanat, moda, müzik, alışveriş gibi sosyal hayatına da katkı sağlayan Kavuklar Gayrimenkul Yatırım, Bornova’da yükselen karma projesinde yer alan Point Bornova AVM ile sanat, moda, müzik ve eğlenceyi bir çatı altına topladı.

Point Bornova AVM’de toplam 160 mağaza bulunuyor. İzmirliler’in merakla beklediği dünyanın önde gelen moda perakende zincirlerinden İsveçli H&M, İzmir’deki ilk mağazasını Point Bornova AVM'de açacak. Point Bornova AVM'de açılan mağaza, Türkiye’nin en büyük H&M mağazası. İki kattan oluşanmağaza, 3 bin 200 metrekare alana sahip. Kadın, erkek, çocuk ve markanın tüm diğer konseptlerinin yer alan mağazada, Home konsepti de satışa sunuluyor. H&M grubuna ait bir diğer marka olan COS da Point Bornova AVM ile ilk kez İzmir’de mağaza açtı. 

Çocuk eğlence merkezinin toplam büyüklüğü 5 bin metrekare olacak: Point Bornova AVM içerisinde 0-12 yaş arasında tüm yaş gruplarına hitap edebilen, çocukların eğlenerek öğrenebilecekleri bir de çocuk eğlence merkezi bulunuyor.

Point Bornova Avm'de Bulunan ATM'ler
Point Bornova Avm'yi Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
4,3
Ziyaretçi Yorumları
bengisu
boğucu
bengisu
boğucu
Kenan
Benoton kids varmi burada?
Tuğçe saglam
AVM Hakkında bir şey diyemem ama güvenlik açısından harika bir yer. Cüzdanını kaybettim bütün güvenlik ler seferber oldu.aramadiklari kişi kalmamış bana ulaşabilmek için. düşünün cuzdanimdaki hava yollarına ait biletimden bana ulaşmaya calismislar.kendilerine minnettarim.cok da guleryuzluler.çok teşekkür ederim.
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ