Selway Avm /Outlet

Çetin Emeç Mh Kıvanç Sk Balçova İzmir

T: 0232 259 1 259

Selway Avm /Outlet

Bu AVM’de ETKİNLİK Olunca Haber Ver...

Selway Outlet Avm, gerçekleştirilen yenilenme çalışmaları ile, çok daha fazla sayıda marka ile alışveriş tutkunlarının tercihi olmayı sürdürüyor. Giyim, spor giyim, parfümeri, dekorasyon, elektronik, süpermarket, yeme-içme üzerine 90'a yakın dünya markasından ve yerli markalardan  fırsat seçeneklerini bir arada bulabileceğiniz Selway Outlet ayrıca; İzmir'in eşsiz manzarasına sahip food court'unda lezzetli alışveriş molaları yaşatıyor.

İzmir'in ilk outlet alışveriş merkezi Selway Outlet, 10 bin metrekare alan üzerinde 40 mağaza ile başlayan servis alanını, 90'a yakın mağaza ile 35 bin metrekare alana ulaştırdı. İzmir Balçova Çevre Yolu üzerinde 2006 yılından bugüne hizmet veren Selway Outlet'in mağazaları otobanın her iki tarafında birden konumlanıyor.

Özel mimari tasarıma sahip iki ayrı yaya geçidi, iki alan arasında geçişi kolaylaştırırken, alışveriş keyfini bütünleştiriyor.. Her ay 5.000.000'un üzerinde aracın geçiş yaptığı bir lokasyonda bulunan Selway Outlet, İzmir'in yeni fuar alanına 3 km, şehir merkezine 6 km, Adnan Menderes Havalimanına 8 km ve Çeşme merkezine sadece 30 dk mesafede...

Selway Avm /Outlet'te Bulunan ATM'ler
Selway Avm /Outlet'i Nasıl Buldunuz?
Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.
4,3
Ziyaretçi Yorumları
Üyelik Girişi İle Yorum Yapmak İster misiniz?
© Copyright 2011-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ